Рекорд Олега Іваненка: «Все йде за планом! А моє рідне місто додало мені сил…»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Історичний рекорд Олег Іваненко розпочав писати, як і планувалося, о 4-ій ранку 27 червня. Він опустився у столичні води Дніпра  в районі залізничного  мосту  і почав долати дистанцію  4 км. Через 2 години 15 хвилин  Олег  фінішував, тепер вже в районі метро. Це був лише перший відрізок триатлону.

Далі команда його перевдягнула,  і новий етап – 182 кілометри на хедбайку. Він стартував від Гідропарку. Дистанцію  важко просто уявити, ще більш фантастичною вона вважатиметься, коли зважати: чоловік, що взявся впоратися з непростими кілометрами, є людиною з обмеженими можливостями, у якої не функціонують  ні пальці рук, ні ноги, ні спина, ні прес. Працюють у Олега лише біцепси та кисті рук.

О 9.15 ранку хедбайк Олега Іваненка у супроводі кількох автомобілів, в тому числі і патрульної служби, прибув до його рідних Броварів. Його радо зустрічали зі  скандуванням «Іваненко! Іваненко!», «Ironmen». На Київській, в районі Порошинки,  зібралися небайдужі броварці, представники міської ради, депутати, просто активісти,  вдячні пацієнти створеного Олегом та його батьком Центру реабілітаційної підготовки для інвалідів «Прагнення».

«Так, кілька хвилин на фотографування, –  швидко розпоряджається Олег. – і вперед. А щодо Броварів, то це моє рідне місто, рідні для мене люди. Вони додають мені сил, натхнення. Все йде за планом! І все буде добре!»

Одягнувши нову футболку, обливши голову водою, адже температура повітря є вже досить високою, Олег Іваненко рухається далі. На нього чекають ще довгих понад 150 кілометрів  дистанції. За межі Броварів цю відважну людину на хедбайку супроводжують з власної ініціативи кілька велосипедистів, люди на  своїх автомобілях.

Дуже потужна група  вітала героя сьогоднішнього дня у Калинівці, де на чолі з головою селищної ради Вадимом Булкотом стати очевидцями цієї надзвичайної події  вийшли близько 150 осіб.

На повороті до Великої Димерки Олега Іваненка  радо зустрічали діти Великодимерського НВК, котрі разом з учителем фізкультури Ігорем Сердюченком виїхали  підтримати  людину, яка вирішила встановити рекорд Гіннесса, аналогів якому до цього часу не було, і хтозна чи буде.

Скрізь – короткі зустрічі на кілька хвилин, фотографування, і Олег знову  тисне на рукоятки хедбайка.

Він був також вражений у Заліссі, де  привітати його вийшли мало  не всі працівники  Заліського заповідника. Ще більше емоцій додалося, коли йому вручили велику дерев’яну ложку, зроблену майстрами цього господарства. Вручили зі словами: «Для такого рекорду  потрібно добре харчуватися».

Захоплено зустрічали  людину «Ironmen» у Семиполках, на повороті до Калити, де Олегу та членам його команди вручили від імені громад дуже духмяні короваї. Зрозуміло, що смакувати у Олега часу немає, але він розчулений такою увагою жителів Броварщини.

Наразі станом на початок третьої години дня Олег Іваненко залишив межі Київської області та рухається вже території Чернігівської області, у супроводі патрульної машини цієї області. Хедбайк Олега Іваненка  пройшов Калитянське і наразі наближається до Гарбузина. Це значить, що від Києва він пройде за цей час приблизно 70 км. До розвороту залишиться трохи більше 20 км.

Валерій Іваненко, батько Олега, який, зрозуміло, супроводжує сина у його прагненні встановити рекорд, зазначив, що все, слава Богу, йде нормально. Олег, як, власне, і на старті сьогоднішнього дня тримається бадьоро, він розраховує свої сили на дистанції.

Нагадуємо, що  на хедбайку Олег Іваненко долатиме 182 км. Фінішуватиме  на київському стадіоні «Олімпійский» орієнтовно  о 5-ій ранку 28 червня. Там від хедбайка від’єднають елементи ручного управління. І вже на звичайному інвалідному візку Олег  на стадіоні, по колу, долатиме  марафонську дистанцію – 42,2 км.  Розрахункова тривалість подолання всіх етапів цього незвичного триатлону – 35 годин.

 

Анатолій Гаркуша

Поділіться.

Залиште відповідь