Ремонт колектора буде завершено до Дня Незалежності. Але якого року?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Триває сесія міської ради.

Депутати на початку засідання затвердили порядок денний, знявши проекти рішення з розгляду.

Питання створення «Муніципальної варти» відкладається

Так, зняті до вивчення проекти:

№ 16 «Про реорганізацію комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради»

№ 18 «Про створення комунального підприємства Броварської міської ради «Муніципальна варта»

№ 25 «Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Громадської організації ветеранів – будівельників м. Бровари на 2 півріччя 2017 року.»

№ 31 «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на 2017 – 2019 роки».

Зазначимо, що проект «Муніципальної варти» зняв з порядку денного сам ініціатор депутат Юрій Скотніков, який сам визнав, що проект потребує доопрацювання.

 

Протоколи депутатських комісій де?

Під час формування порядку денного один із мешканців Броварів Володимир Гавриш звернув увагу на те, що апарат міської ради не оприлюднює протоколи засідань постійних депутатських комісій, що порушує закон про місцеве самоврядування. Пан Гавриш запропонував коригувати порядок денний знявши з розгляду усі проекти рішень за поданням земельного відділу. Депутати не підтримали цю пропозицію, але дійшли з міським головою згоди, що усі протоколи депутатських комісій повинні обов’язково оприлюднюватися на офіційному сайті БМР. Єдиний проект рішення від земельного відділу, який депутати наполягли зняти — № 42 «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність» (проект стосується будівництва автомийки на вулиці Київській).

Питання оренди приміщення міського моргу знято

Депутати підтримали рекомендації комісій та погоджувальної ради зняти питання продовження оренди   патологоанатомічного відділення лікарні для підприємства з надання ритуальних послуг «Петро Великий». Юридичному відділу дане протокольне доручення проаналізувати, чи можна здавати морг орендарям в принципі, та якщо можливо, то на яких грошових показниках можна проводити конкурс.

Також дане протокольне доручення управлінню комунальної власності проаналізувати повністю всю оренду приміщень для торгівлі та надати звіт. Думки депутатів розділилися: чи потрібно повністю з території лікарні прибрати усю торгівлю і медичний заклад не перетворювати на «ринок», чи залишити ті пункти роздрібної торгівлі, які є доцільними і зручними для хворих, які лікуються. Після надання звіту від управління комунальної власності міська рада повернеться до цього питання.

Колектор відремонтувати та дорогу відкрити обіцяють до…

Найбільші дискусії за першу годину роботи сесії викликав проект рішення № 12 «Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія”. Депутати намагалися розібратися, чому завершення робіт по ремонту кілька разів відкладалася та коли нарешті вулиця Симона Петлюри (від бульвару Незалежності до вулиці Воїнів Афганців) відкриється для проїзду транспорту.

Раніше звучала інформація про те, що ремонтні роботи завершяться до 20 серпня Цього разу головний інженер Олександр Дремлюга кілька разів наголосив на тому, що за планом ремонт колектора має бути завершений до Дня незалежності. Проте коли депутати уточнили, чи впораються підрядники за ці терміни, пан Дремлюга точної відповіді не дав, висловивши сумніви. Міський голова Ігор Сапожко навіть іронічно перепитав: «До Дня Незалежності якого року?». Щодо відкриття вулиці для проїзду від Незалежності у напрямку залізничного вокзалу, то пан Дремлюга «розмито» дав терміни аж до середини вересня.

Сесія міської ради триває.

Поділіться.

Залиште відповідь