Ремонт колектора на перетині Незалежності та Петлюри обіцяють завершити до Дня міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У понеділок, 4 вересня, під час чергової оперативної наради під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського директор КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андрєєв  повідомив про  причини 4-годинної відсутності гарячого водопостачання в шести будинках по вул. Марії Лагунової та Короленка, а також озвучив останні новини, що стосуються робіт на колекторі на перетині вулиць Незалежності – Симона Петлюри.

Як повідомив Василь Андрєєв, після того, як 23 серпня у місті відновили гаряче водопостачання, продовжуються роботи з налагодження її системи. Так, підприємство  щоденно отримує від містян  10 – 15 заявок з приводу поривів. Пов’язані вони, в першу чергу,  із самовільним  втручанням броварчан у систему гарячого водопостачання. Зокрема, це стосується «врізів» рушникосушарок. У зв’язку з поривом труб по вул. Марії Лагунової, сьогодні, 4 вересня, з 13 до 17 год  буде відсутнє гаряче водопостачання по вул. Марії Лагунової в будинках №17, 19, 21 та вул. Короленка, 47, 49, 51.

За інформацією  директора  КП «Броваритепловодоенергія», на сьогодні вже  завершено роботи із благоустрою на колекторі біля ЗОШ №9. Однак роботи на колекторі  біля професійного ліцею №4 – на перетині вулиць Незалежності – Симона Петлюри, ще продовжуються. Василь Андрєєв повідомив, що цими вихідними –  з 2 на 3 вересня, з 20 до 7 год  було відсутнє водопостачання, так як проводили підготовчі роботи до завершення стикування центрального колектора з центральною трубою та до початку робіт із врізування у колектор труб підприємств. Загалом із семи «врізів» залишилося зробити чотири.

У коментарі «Трибуні-Бровари»  Василь Андрєєв наголосив, що остаточно завершити всі роботи на колекторі заплановано до Дня міста. Однак все залежить від вчасного фінансування.

Василь Андреєв

Також під час оперативної наради чиновник поділився приємною новиною: для відкачування води з котлованів КП «Броваритепловодоенергія»  придбала власний потужний насос, який зможе впоратися із значними навантаженнями.  До цього часу такий  спеціальний насос позичали у  КП «Київводоканал».

Наостанок Василь Андреєєв повідомив, що  тривають підготовчі роботи до початку опалювального сезону. «Авралів», які можуть трапитися у внутрішньобудинкових системах, не передбачають, і до 25 вересня планують підготувати акти готовності міста до початку опалювального сезону. Згідно з інформацією директора,  окрім взаєморозрахунків по пільгах – субсидіях, які проводить держава, заборгованості з постачання газу і його транспортування в підприємства немає.

Поділіться.

Залиште відповідь