Ремонт мосту на Торгмаш через залізничні колії подорожчав до 63 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконавчий комітет 25 червня скоригував вартість капітального ремонту шляхопроводу через залізничні колії на Торгмаш по вул. Олега Онікієнка. Станом на 18 червня поточного року загальна кошторисна вартість капремонту мосту зросла майже вдвічі і становить понад 63 млн грн.

У листопаді минулого року виконком міської ради затвердив проектну документацію за робочим проектом “Капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії по вул. Онікієнка Олега в м.Бровари Київської області”. Загальна кошторисна вартість капремонту в поточних цінах станом на 8 грудня 2016 р. становила  38244,047 тис. грн. Своїм рішенням від 26 червня виконком скоригував загальну кошторисну вартість капітального ремонту мосту. Станом на 18 червня 2018 р. вона зросла на понад 25 млн грн і становить  63336,479 тис. грн. Капремонт мосту на Торгмаш через залізничні колії стане одним із наймасштабніших проектів ВКБ за останній рік після проектів будівництва шкіл.

Чи це остаточна цифра – невідомо, адже ремонт триватиме 20 місяців. Станом на 18 червня 2018 р., із загальної кошторисної вартості ремонту на «інші витрати» вже пішло 859,145 тис. грн.

За даними робочого проекту, заплановано капітально відремонтувати шляхопровід довжиною близько 178 метрів та шириною, яка підлягає ремонту, 4×3,75 метрів.

Рішення виконкому підготовлене на підставі подання відділу капітального будівництва від 21.06.2018 р., позитивного експертного звіту ДП «Спеціалізована Державна експертна організація – Центральна служба Української Державної будівельної експертизи» від 19 червня 2018 року щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом “Капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії по вул. Онікієнка Олега в м. Бровари Київської області. Коригування” та експертного звіту ДП від 3 січня 2017 року.

Нагадаємо, ремонт іншого шляхопроводу на Торгмаш обійшовся місту майже в 28 мільйонів гривень. Його ремонт, який значно затягнувся, виконувало ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», яке у Броварах є постійним підрядником. Наразі будівельна організація продовжує успішно освоювати кошти по реконструкції вул. Київська.

Скільки триватиме капремонт мосту на Торгмаш, коли розпочнеться та якою буде його остаточна вартість – побачимо згодом. Відомо одне: на  жителів Торгмашу та гостей міста чекають нові незручності, а міський бюджет – значні витрати.

Фото – авторки

Поділіться.

Залиште відповідь