Ремонт парку «Перемога»: що обіцяють зробити на 18 мільйонів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська міська рада підтримала проект «Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога». За це рішення проголосувало 27 депутатів, 3 утрималося, ще 3 депутати («Демократичний Альянс») проголосували проти.

Ідея проекту рішення полягає у тому, що на ремонт парку «Перемога» 50% коштів — 9 млн 287 тис. 508 грн виділяє Державний фонд регіонального розвитку, а ще 50% — 9 млн 287 тис. 509 грн — підуть з місцевого бюджету.

Сам проект капітального ремонту парку «Перемога» (про що йдеться в анотації до нього) передбачає:

— капітальний ремонт головної алеї з відновленням дорожнього покриття, влаштування паркових та велосипедних доріжок, розміщення на території парку лавок, урн для сміття, місць для зберігання велосипедів, улаштування сходів і пандусів з елементами огорожі;

— демонтаж існуючої системи та прокладання нового поливального водопроводу до існуючої мережі;

— демонтаж існуючого зовнішнього електроосвітлення та монтаж нової з освітленням території, у т.ч., з встановленням опор, монтажем світильників.

Доцільність такого проекту пояснюється тим, що відновлення інженерно-транспортної структури та благоустрій парку створять «сприятливі умови для відпочинку мешканців міста, безпечного руху пішоходів через парк, який є частиною пішохідно-шляхової мережі, яка з’єднує мікрорайони міста, де розташовані медичні та навчальні заклади, залізниця».

Залишаються лише питання — чи за цільовим призначенням будуть використані кошти? Чи відповідає сума, передбачена проектом, кошторису цих самих робіт та хто буде виконувати ці ремонтні роботи і чи проводитимуться відкриті конкурси виконавців цих самих ремонтних робіт?

Відзначимо, що обговорення викликали гарячі дискусії, до яких долучалися навіть депутати обласної ради. Зокрема, як контраргументи проекту наводилася відсутність будь-яких проектів будівництва нових садків та шкіл, хоча проблема нестачі навчальних та дошкільних закладів у Броварах гостра як ніколи.

У підсумку депутати проголосували за проект рішення. Однак з численними процедурними порушеннями: проект рішення не був опублікований завчасно на сайті, не пройшов розгляд у відповідних комісіях, не кажучи вже про широке обговорення проекту громадою, для якої цей парк «Перемога» ремонтуватимуть.

Поділіться.

Коментарі закриті.