Роботи по реконструкції парку зупинено — з підрядниками не розрахувалися

Новини, Репортажі 31 Лип. 2017 р., 15:01 332

Ремонтні роботи у парку «Перемога» в рамках проекту реконструкції не можуть завершитися, оскільки у підрядника є проблеми з фінансуванням. Таку інформацію під час оперативної наради виконавчих служб міської ради повідомила заступник начальник Управління ЖКГ Світлана Решетова.

Нагадаємо, минулого року міський голова Ігор Сапожко та депутатський корпус підтримали проект рішення щодо реконструкції парку «Перемоги» та проект співфінансування з Фондом регіонального розвитку (50% на 50%), в рамках якого сума реконструкції визначалася у 18 млн. грн., а з місцевого бюджету було виділено 9 млн. грн. Відповідно до рішення виконкому від 7 червня 2016 року повноваження функції замовника проекту реконструкції було визначено Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального розвитку Київської ОДА, туди ж були перераховані і кошти з бюджету Броварів на реалізацію проекту. За результатами торгів із 6 заявок було відхилено 4, а з двох учасників було обрано підрядника ТзОВ «Будгарант плюс» (пропозиція склала 15 917 121 грн) і з нею укладений договір на реалізацію проекту. Одним із субпідрядників (займається прокладанням тротуарної плитки) є ТзОВ «Львівський будівельний холдинг».

26 липня, нагадаємо, Бровари відвідали голова Київської ОДА Олександр Горган та прокурор Київської області Дмитро Чібісов, аби подивитися на капітальний ремонт парку «Перемога» та перевірити факти про можливі корупційні схеми під час використання бюджетних коштів, виділених підрядникам на ремонт об’єкту.

За документами реконструкція завершена ще наприкінці 2016 року, але фактично роботи ще не завершені. Зокрема, асфальтування доріжок, їх освітлення, встановлення лавочок та інші роботи залишилися лише у проекті.

Правоохоронні органи, як зазначається прес-службою прокуратури Київської області, на місці зафіксували виявлені порушення, про що внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а прокурор Київщини взяв на особистий контроль хід досудових розслідувань.

На тлі останніх подій інформація про те, що підрядникам для завершення робіт по реконструкції не вистачає фінансування, дещо спантеличила присутніх керівників міської ради і, зокрема, заступника міського голови Григорія Голубовського.

Світлана Решетова

«Фінансування по проекту реконструкції повністю закрите ще з минулого року! Про які проблеми може йтися?», — запитав Голубовський. Як уточнила Світлана Решетова, йдеться про розрахунок між генпідрядником — ТОВ «Будгарантплюс» та субпідрядниками.

«Я зв’язувалася з підрядниками виконання робіт. Зараз ситуація така, що якщо генпідрядник розрахується із субпідрядниками, то вони готові уже завтра приступити до виконання робіт, які мають завершити у рамках проекту, а саме докласти плитку. Щодо електрифікації, то вже сьогодні мають розпочатися роботи», — розповіла Світлана Решетова.

Григорій Голубовський доручив Управлінню ЖКГ контролювати цей процес.

Більш детальнішу інформацію по ситуації дізнатися не вдалося: в Управлінні ЖКГ повідомили, що пані Решетова на нараді у заступника міського голови Григорія Голубовського.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017