Рівень діоксиду азоту в Броварах перевищений у 3 рази, – Сапожко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За результатами дослідження атмосферного повітря в Броварах фахівці встановили перевищення гранично допустимої концентрацій діоксиду азоту в 3 рази. Про це на своїх сторінках у Фейсбуку повідомив Ігор Сапожко, міський голова Броварів.

Як зазначив Ігор Сапожко, причиною забруднення повітря в Броварах стали лісові пожежі, які знову вирують у Чорнобильській зоні та на Житомирщині. Міський голова порадив усім лишатися вдома і дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

❗️❗️Увага! За результатами дослідження атмосферного повітря в Броварах перевищена гранично-допустима концентрацій азоту…

Опубліковано Ігором Сапожком Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Водночас система ГАЗАТ-АСЕМА, якою користується міська влада, і далі не показує перевищень допустимих норм станом на зараз. Нагадаємо, як розповів головний еколог міста Юрій Жимайлов, граничні норми, відображені в системі, – для промислових, а не житлових зон.

Зазначимо, за інформацією газоаналізаторів, які підключені до системи Saveecobot, станом на зараз якість повітря покращилася. Іще зранку в Броварах повітря характеризувалось як «шкідливе» та «дуже шкідливе». Тепер – «шкідливе» і «шкідливе для чутливих груп».

Saveecobot Kyiv Brovary

Дані станом на 17:00. Червоним показано шкідливий рівень забруднення повітря, помаранчевим – шкідливий для чутливих груп, жовтий – помірний. Карта – OpenStreetMap, дані – Saveecobot.

Ігор Сапожко також розповів, що рівень радіації в місті становить 16 – 19 мкр/год, що в межах норми – не більше 30 мкр/год. Зазначимо, зранку і вчора офіційні джерела та окремі активісти також указували, що перевищення радіаційного фону в Броварах нема.

Головне фото – Максим Дяченко

Читайте також:

  1. Дуже шкідливе: повітря в Броварах лишається забрудненим
  2. У Броварах стартував онлайнмоніторинг забруднення повітря
  3. У Броварах запрацювала перша станція контролю за станом повітря, ще дві – у процесі налаштування
Поділіться.

Залиште відповідь