Різке зростання дитячої захворюваності та щеплення від правця, — оперативні медичні новини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У понеділок, 5 січня, під час оперативної наради виконавчих служб міста представники основних медичних структур прозвітували про стан здоров’я броварчан.

Головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк повідомив, що за минулий тиждень різко зросли показники захворюваності серед дітей міста. Так, за його словами, протягом п’ятниці та суботи майже 70 дітей госпіталізували до лікарні, із них більше 50-ти — амбулаторні. Як зазначив пан Багнюк, переважна кількість мають захворювання дихальної системи. Він також зазначив, що в місті почастішали випадки інсультів.

Представниця Держпромспоживслужби поінформувала, що повідомлень про масові епідемії не надходило, але за даними інфекційних відділень БЦРЛ, ГРВІ набуває все більше масштабів. Показник відсутності у школах складає — 10-11%. У дитячих садках він зріс із 6,1% до 6,6%. Начальниця управління освіти Оксана Мельник зазначила, що минулого тижня 16 класів у ЗОШ № 6, 9, 10, а також гімназії імені Степана Олійника було закрито на карантин.

Занепокоєння щодо захворюваності дітей висловив і головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов. Відповідно до його даних, за минулий тиждень серед маленьких броварчан_ок було на 210 більше хворих, аніж попереднього, у той час як серед дорослих — лише на 15. Пан Кравцов також повідомив, що вже у двох дітей і дев’ятьох дорослих діагностували пневмонію.

Окрім цього, головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги звернувся до керівників колективів із проханням вакцинувати своїх працівників проти правця. “Як відомо, у Києві зафіксували перший випадок захворювання на правець. Деякі керівники виробництва звертаються до нас. Щоб не зупиняти робочий процес і поки в нас є певна кількість вакцин, ми можемо виїхати на підприємтство і привити працівників. Першим приклад подав міськвиконком, працівники якого організовано приїждали й вакцинувалися”, — зазначив Ігор Кравцов.

 

 

Поділіться.

Залиште відповідь