Російськомовну рекламу в Броварах демонтують. ДОКУМЕНТ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Рекламоносії, виконані російською мовою, мають зникнути з вулиць Броварів. У випадку, якщо власники не приберуть таку продукцію самостійно, демонтаж мають намір зробити примусово. Про це йдеться у відповіді Броварської міської ради на лист активіста Максима Кобєлєва.

Як зазначено у відповіді, активіст звернувся на Урядову гарячу лінію щодо конкретних випадків реклами російською мовою у Броварах – на вулицях Воїнів-афганців, Ярослава Мудрого, Героїв Небесної Сотні, Михайла Грушевського та Юрія Гагаріна.

Російськомовну рекламу мають демонтувати

У відповідь на лист у виконкомі повідомили, що видали припис власникам рекламоносіїв з вимогою демонтувати своїми силами об’єкти зовнішньої реклами, які були вказані у зверненнях скаржника.

Водночас, у разі відмови провести демонтаж, виконком Броварської міської ради розгляне можливість демонтажу в примусовому порядку.

Російськомовна реклама на вул. Шолом-Алейхема, 93

Російськомовний банер на вул. Шолом-Алейхема, 93

Російськомовна реклама на вул. Шолом-Алейхема, 93

Рекламні банери російською на вул. Київській, 310

Нагадаємо, 16 січня 2020 року в Україні набрала чинності стаття 32 закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка передбачає, що мовою реклами є саме українська. Окрім того, відповідно до статті 28 інша інформація для загального ознайомлення також подається державною, хоча і може бути продубльована будь-якою іншою мовою.

Читайте також:

  1. Із 16 січня вся реклама в Україні має бути державною мовою
  2. 25 квітня Рада ухвалила закон про мову. Що це значить для України?
  3. У Броварах відбулась акція на підтримку закону про мову. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь