Розбійний напад у Плоскому: катували та пограбували 77-річного Петра Волоху

Pinterest LinkedIn Tumblr +

28 лютого приблизно о 20.00 троє невідомих у масках увірвалися в будинок по вулиці Гагаріна у Плоскому, де проживає 77-річний Петро Феодосійович Волоха, кавалер трьох орденів Леніна, Герой Соціалістичної праці та нагороджений ще кількома орденами, який протягом 40 років успішно керував держплемзаводом «Плосківський».

У будинку він проживає разом з дружиною Лідією Євгенівною. Дві доньки живуть окремо, одна мешкає у Броварах, інша – у Києві.

За попередніми даними, в одного з грабіжників в руках була монтувалка, у двох інших – пістолети. Бандити одягнули кайданки на руки Петра Феодосійовича, нейтралізували дружину, зв’язавши і її. Протягом двох годин вони знущалися над 77-річним чоловіком, били його. Вдалися також і до катування – пекли тіло Петра Феодосійовича гарячою праскою.

Нападники, зрештою, забрали гроші, а також численні нагороди Петра Волохи, і зникли. Очевидно забрали у подружжя і телефони, аби ті не змогли одразу зателефонувати та викликати поліцію, а головне – швидку допомогу. Тільки близько півночі старенька жінка змогла вивільнитися. Вона прийшла до сусідів, і попросила зателефонувати її доньці, котра проживає у Броварах, аби та негайно приїхала, бо дуже погано батькові. Донька одразу ж викликала поліцію та швидку допомогу.

Петра Феодосійовича Волоху доставили прямо у кайданках у Броварську райлікарню у тяжкому стані близько першої ночі. У нього стався серцевий напад, травма голови, сліди від катувань праскою тощо. Станом на ранок 2 березня Петро Феодосійович перебуває у реанімації Броварської районної лікарні, але чи сьогодні чи, можливо, завтра його переведуть до хірургії.

Поліція проводить необхідні слідчі дії.

Анатолій Дніпровий

Поділіться.

Залиште відповідь