Розпочато ремонт траси Київ-Чернігів, включаючи Об’їзну Броварів, – «Укравтодор»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На весні цього року азербайджанська компанія «Azvirt» виграла міжнародний тендер щодо капітального ремонту траси М-01 Київ-Чернігів та Об’їзної дороги Броварів за рахунок коштів ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку) та ЄІБ (Європейського інвестиційного банку). На своїй сторінці у соцмережі FB «Укравтодор» повідомив, що підрядник уже розпочав роботи з капітального ремонту цієї ділянці.

«У межах реалізації проєкту з капітального ремонту дороги М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу м. Бровари буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, а також влаштовано зовнішнє освітлення. Протяжність ділянки дороги, де буде проводитися ремонт, становитиме 80 км, з яких – 43 км у Київській області, 37 км – у Чернігівській. Термін реалізації проєкту – 2 роки», – повідомляє «Укравтодор».

У мережі FB очевидці зазначають, що наразі перед селом Семиполки закрито рух у бік Чернігова, але ремонт дороги поки що не розпочато.

У «Укравтодорі» вказують, що «на даний час на під’їздах до с. Семиполки на ділянці (км 47+500 до км 52+500) ведуться роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття. Рух автомобільного транспорту по правому проїзду тимчасово закрито та здійснюється в обох напрямках по лівому проїзду автодороги, відповідно до погодженої схеми організації дорожнього руху з Національною поліцією».

Нагадаємо, раніше переможцем торгів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг міжнародного значення на Київщині, за результатами тендеру, проведеного на майданчику Prozorro, було визначено польську компанію «GNOM Sp. Z o.o».

Зокрема контрактом було передбачено утримання автомобільних доріг міжнародного значення протяжністю 283 км у межах Київської області:

  • М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі,
  • М-03 Київ-Харків-Довжанський,
  • М-06 Київ-Чоп,
  • М-07 Київ-Ковель-Ягодин.

Детальніше про це можна ознайомитися ТУТ.

Поділіться.

Залиште відповідь