Розробляється план зонування Броварів: до 14 серпня мешканці можуть подати пропозиції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради як замовник плану зонування території м. Бровари оприлюднило на головному сайті міста та у ЗМІ інформацію щодо проекту містобудівної документації з урахуванням при цьому громадських інтересів.

План зонування території розробляється на основі діючого генерального плану міста Бровари (1999 р.), іншої діючої містобудівної документації та земельного кадастру. Розробником містобудівної документації є Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя.

Що таке зонування території (зонінг)?

Зонування земель — віднесення у межах населених пунктів певних земельних ділянок до різного ступеня містобудівної цінності. Зонування передбачає розмежування з виділенням особливих зон, для кожної з яких встановлюється цільове призначення, пріоритетні функції і відповідні режими землекористування.

План зонування території (зонінг) — містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Для зонування земель використовуються схеми землевпорядкування, схеми використання й охорони земельних ресурсів, природоохоронна, землевпорядна, містобудівна та інша документація на рівні регіонів і їх муніципальних утворень. Результати зонування затверджуються у місцевих правилах забудови, що мають текстову частину та графічну частину — план зонування.

Метою зонування є впорядкуванню процесу створення та експлуатації об’єктів нерухомості як взаємопов’язаного комплексу будівель, споруд і земельної ділянки, на якій вони розташовані. При зонуванні суміжні ділянки, що мають однакове функціональне призначення, об’єднуються в одну зону. Разом з такими засобами як бюджет, податки та викуп ділянок для суспільних потреб, зонування території є важливим інструментом здійснення планування розвитку населеного пункту.

Де ознайомитись з планом зонування території?

Ознайомитись з проектом містобудівної документації «План зонування території міста Бровари» можливо на офіційному веб-порталі Броварської міської ради, а  також в приміщенні управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15 к. 412, тел. 5-30-49 протягом місяця.

Прилюдне експонування шляхом розміщення матеріалів відбудеться в приміщенні виконавчого комітету Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, 4-й поверх.

Форма подачі зауважень та пропозицій

Зауваження та пропозиції стосовно плану зонування території Броварів приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Категорії громадян, що мають право подавати свої пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні наступні:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжній з нею;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких розповсюджується на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Терміни розгляду зауважень

Пропозиції та зауваження подавати до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15 к. 412, тел. 5-30-49. Початок подання пропозицій: з 14 липня 2017 р.

Термін завершення подачі та розгляду пропозицій – до 14 серпня 2017 р. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – виконуюча обов’язки начальника управління – заступник начальника управління – начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Батинчук Світлана Миколаївна.

Крім обговорення плану зонування всього міста 14 липня 2017 року оприлюднено та розпочато обговорення змін до «Детального плану території другої черги розширення кварталу «Олімпійський». Відповідні зміни пов’язані з необхідністю розміщення загальноосвітньої школи І ступеня (початкова школа) для забезпечення потреби в освітніх установах населення мікрорайону «Торгмаш», а також доцільності формування нової житлової забудови будинками потенційних забудовників кварталу.

З описом проектних рішень  та проектним планом можна ознайомитись на головному веб-порталі м. Бровари, а також в приміщенні управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15 к. 412, тел. 5-30-49 протягом місяця.

Заплановане також прилюдне експонування шляхом розміщення матеріалів в приміщенні виконавчого комітету Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, 4-й поверх.

Кінцеві терміни подачі пропозицій від громадян — до 14 серпня 2017 року.

Форма подачі зауважень та категорії громадян, що можуть прийняти участь в обговоренні — аналогічна до плану зонування території м. Бровари.

Поділіться.

Залиште відповідь