Ринкові коливання: ТОВ “Нива” відмовили у продовженні оренди

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На засідання чергової 39-ї сесії Броварської міської ради знову прийшли підприємці ринку “Нива” з вимогою заборонити власникові території знести ринок. Після довгих дискусій депутат_ки відхилили проекти рішення про продовження оренди фасадної земельної ділянки площею 0,0190 га.

“Ми маємо відеозапис, на якому міський голова обіцяє, що на цій змеленій ділянці завжди буде ринок. Але що ж відбувається зараз? Там і так знаходяться ще два великі супермаркети, навіщо ще третій? Ви хочете лишити без роботи і грошей майже 500 людей?! “, — звернувся до присутніх представник ініціативної групи ринку.

На ці слова депутат Леонід Черепейник зазначив, що міська рада не має повноважень заборонити власникові розпоряджатися своєю земельною ділянкою, адже вона — приватна. У зв’язку з цим він порадив підприємцям домовлятися безпосередньо з їхнім орендодавцем, можливо, навіть викупити ділянку за власний кошт. Пана Черепейника також підтримав Сергій Батюк. 

Їм заперечив депутат Юрій Скотніков. Мовляв, власник ще 2014 року звертався до виконкому з проектом рішення щодо реконструкції ринку, однак йому відмовили. Він також стверджує, що, за словами Валентина Савицького (власник ділянки), компанія “Billa”, яка хоче побудувати на місці ринку супермаркет, має підтримку влади і “ганяється” за ним, погрожуючи судом. На думку пана Скотнікова, міськрада мала би відмовити ТОВ “Нива”, адже підприємство має на меті не просто продовжити оренду, а передати ділянку в суборенду. У свою чергу, Леонід Черепейник нагадав, що виконком був проти не самої реконструкції, а фасаду, який пропонувався.

Міський голова наголосив, що влада не відстоює інтереси “Billa”, натомість підтримує подальше функціонування ринку. Щоправда, актуальним лишається питання його реконструкції. Після довгих дискусії депутат_ки відхилили прохання ТОВ “Нива” щодо продовження оренди на фасадну ділянку, аби таким чином призупинити продаж території й закриття ринку.

Поділіться.

Залиште відповідь