Трибуна – Бровари

«Самопоміч» вимагає, щоб Семенов склав мандат

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат Броварської міської ради Максим Семенов повинен скласти свої депутатські повноваження. Про це заявила народний депутат України Ірина Сисоєнко, голова Київського обласного осередку «Самопоміч», сповіщає прес-служба партії.

Як говориться у повідомленні, причиною виключення депутата стало голосування по стрижневим питанням всупереч узгодженого рішення фракції та порушення статуту партії, у підтримці пропозиції міського голови Ігоря Сапожка затвердити своїми заступником колишню регіоналку Ларису Виноградову, а керуючим справами виконкому екс-працівника КДБ Костянтина Кузнєцова.

Як говориться у заяві, кожен має право на помилку, але завжди потрібна мужність її визнати. «Добровільно скласти з себе повноваження депутата міської ради — буде гідно і по-чоловічому. Це чесно в першу чергу перед самим собою, а також перед виборцями, які підтримали кандидатуру Семенова на виборах, та мешканцями Броварів», — заявила голова Київського обласного «Об’єднання «Самопоміч».

«Йому жити та працювати в місті Бровари, дивитись кожний день в обличчя своїм рідним і виборцям, які підтримали його як члена партії «Самопоміч». Потрібно чесно визнати, що не вдалося спрацюватись, вибачитись і піти», — заявила Ірина Сисоєнко.

Тим часом, виданню «Трибуна-Бровари» вдалося поспілкуватися безпосередньо з депутатом Броварської міської ради Максимом Семеновим:

— Я хочу підготуватися до коментарю. Думаю, на найближчій сесії (планується 21 квітня — прим. Т. Б.) я дам відповіді «Самопомочі».

У понеділок (28 березня — прим. Т. Б.) я прокоментую.

Поділіться.

Коментарі закриті.