Сапожко, Андрєєв та Рибакова списали 127 дерев на Чорновола як «чагарники»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На звернення депутата Броварської міської ради Галини Негоди («Солідарність») було надано Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди ПП «Делавер» під розміщення багатоквартирної житлової забудови по вулиці Чорновола (на території IV житлового району).

Як виявилося, у Пояснювальній записці до Проекту, а також в Акті обстеження земельної ділянки від 19 жовтня 2007 року міститься інформація, яка не відповідає дійсності.

Зокрема у вказаних документах зазначено, що відведена земельна ділянка вільна від споруд та зелених насаджень, а на її території «знаходиться ЧАГАРНИКОВА РОСЛИННІСТЬ».

При тому, що в Акті обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 16.05.2016 року розміщено перелік зі 127 дерев задовільного стану, середній вік яких сягає п’ятдесяти років.

akt1

akt2 akt3 akt4

akt5

Тобто Комісія по вибору та обстеженню в натурі земельних ділянок, рекомендованих для розташування об’єктів в місті Бровари, яка у 2007-му році підписувала Акт обстеження земельної ділянки, якимось чином не помітила на той період (2007 рік) 70-річні сосни, і на папері записала всі дерева в чагарники.

Нагадаємо, що до складу Комісії на той час входили заступник міського голови Василь Андрєєв, незмінний начальник відділу культури Наталя Багмут, Лілія Рибакова, колишній депутат БМР Ігор Трощенко та станом на 2007-й рік секретар, а нині голова БМР Ігор Сапожко.

Відповідні документи додаються.

materialy-po-chornovola-symonenka-dlya-statti_page_1

materialy-po-chornovola-symonenka-dlya-statti_page_2

materialy-po-chornovola-symonenka-dlya-statti_page_3

materialy-po-chornovola-symonenka-dlya-statti_page_4

Поділіться.

Залиште відповідь