Сапожко анонсував створення ще одного КП, тепер по парковому господарству

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах буде створене комунальне підприємство, яке відповідатиме за паркове господарство у місті. Про це під час останнього громадського обговорення на тему ремонту парку «Перемога» розповів міський голова Ігор Сапожко.

За словами Сапожка, комунальне господарство буде займатися винятково скверами, парками.

«Парк «Приозерний» — там інша концепція відпочинку. Сквер «Юність» або парк Шевченка — там зовсім інша специфіка відпочинку. Будуть нові парки, які передбачені Генеральним планом міста. Тож щодо паркового господарства, потрібно, щоб громадськість надавала свої пропозиції», — сказав Сапожко.

За словами мера Броварів паркове господарство повинно бути не лише в належному стані, але й заробляти, щоб утримувати себе в належному стані.

Відзначимо, що деякі депутати звернули увагу на світову практику, коли ведення паркового господарства передається місцевим громадським організаціям. Це, на переконання окремих депутатів набагато ефективніше, ніж створення ще одного збиткового комунального господарства. “Такі громадські організації можуть працювати без бюрократичних процедур напряму з меценатами, місцевими бізнесменами, претендувати на місцеві та міжнародні гранти. І це набагато ефективніше, ніж створення комунального підприємства”, — висловив думку депутат Олег Берестовий.

Міський голова Ігор Сапожко сказав, що будуть розглядатися в однаковій мірі пропозиції і щодо створення КП, і щодо варіанту передачі паркового господарства громадським організації.

Нагадаємо, що на сьогодні силами КП «Бровари-Благоустрій» проводиться встановлення в парку «Перемога» нового атракціону «Корабель». Активісти при цьому звертають увагу на проведення монтажних робіт без будь-якого громадського обговорення.

Поділіться.

Коментарі закриті.