Сапожко обіцяє броварчанам гарячу воду завтра

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У зв’язку з останніми аварійними ситуаціями каналізаційних систем та водогонів міста, головний керманич Броварів почав жваве спілкування з мешканцями. Так, на своїй сторінці у Facebook, мер попередив містян, про можливе відключення водопостачання в ніч з 25на 26 жовтня.

Причиною повного відключення міста від водопостачання стали ремонтні роботи каналізаційного колектора центральної гілки мережі.

Цієї ночі в районі Промвузла аварійні служби міста проводили розчистку зруйнованої частини колектора, попередньо провівши відкачку залишків каналізаційних стоків.

Тепер міський голова Ігор Сапожко повідомляє, що «за минулу ніч працівники КП «Броваритепловодоенергія» успішно провели розчистку зруйнованої частини колектора та відновили його роботу. З завтрашнього дня в місті почнуть відновлювати подачу гарячого водопостачання».

sapozhko

Наскільки довго працюватиме відновлений колектор покаже час, адже в місті останніми тижнями відбувається справжній каналізаційний апокаліпсис (навіть попри те, що влада запевняє, що це не так). Аварійним службам міста доводиться з однієї аварії виїжджати на іншу. Досі не вирішеним лишається питання перехрестя Грушевського-Героїв Небесної Сотні.

Рядові працівники аварійних служб міста зізнаються, що процес ланцюгових поривів є досить закономірним. Оскільки, мережі міста давно на межі зносу, а якісне відновлення частин теплотрас, водопостачання та каналізаційних мереж не є серед пріоритетних завдань керівництва міста. Підтвердженням цього є репліка директора КП «Броваритепловодоенергія» на засіданні бюджетної комісії, який зазначив, що заміну труб великої протяжності не проводили впродовж 38 років, а поточні ремонтні роботи проводяться «за рахунок тарифів».

«Шматковий» ремонт трубопроводів, вочевидь, рідний брат «ямкового» ремонту доріг.

Не слід лише забувати, що за все це сплачують платники податків міста. Проте, жоден з містян не готовий оплачувати замість якісного водопостачання та водовідведення сеанси копро-терапії від влади міста. Чи саме за них планується премія?

Поділіться.

Залиште відповідь