Сапожко пообіцяв, що секретаря обиратимуть цього тижня

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Позачергова сесія міської ради, на яку буде винесено питання обрання секретаря та заступників міського голови, відбудеться наприкінці тижня, найпізніше — на початку наступного.

Про це на імпровізованій зустрічі з депутатами (відкритій для ЗМІ, хоч і не анонсованій) заявив міський голова Ігор Сапожко.

8 лютого депутати «Солідарності» Ірина Веремчук та Сергій Батюк звернулися до міського голови з єдиним запитанням, коли відбудеться позачергова сесія.

Запросивши до свого робочого кабінету депутатів, заступника міського голови Григорія Голубовського та присутніх журналістів, мер Броварів спочатку повідомив, що сесія відбудеться «найближчим часом». На уточнююче запитання депутата Ірини Веремчук щодо дати сесії, Ігор Васильович сказав: «Думаю, що на цьому тижні. Принаймні, якщо не на цьому, то на початку наступного — стовідсотково. Всі хочуть працювати».

Уже після імпровізованої зустрічі у розмові з кореспондентом «Трибуна-Бровари» депутат Сергій Батюк припустив, що міський голова чекає, коли у депутатів міськради буде консолідоване рішення щодо певного кандидата.

«Ігор Васильович у випадку з голосуванням за його кандидата Петра Бабича побачив: будь-яка його кандидатура — не пройде. А тому він чекає, що депутати між собою дійдуть згоди щодо якоїсь конкретної кандидатури і подадуть свою пропозицію, щоб він офіційно зробив подання на посаду секретаря. Думаю, що все йде саме до цього: депутати узгоджують кандидатуру, пропонують її розглянути міському голові, а вже той офіційно робить подання», — зазначив Сергій Батюк.

Поділіться.

Коментарі закриті.