Сапожко продавив «свій» порядок денний. Чередник йому «підіграв»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Триває 9 позачергова сесія міської ради. Першим принциповим питанням, яке постало на сесії — зміна порядку денного.

За розпорядженням міського голови, першим пунктом мало йти питання виконкому, наступними — заслуховування звітів начальників відділів культури Наталії Багмут та молоді та спорту Дмитра Рожкова.

Прикметно, що фракції «демократичних сил» — «Самопоміч», «Солідарність» та «Демократичний Альянс» — виступили за те, що пропозиції по порядку денного потрібно ставити в порядку їх надходження — спочатку щодо звітів начальників відділів, а вже потім — по виконкому.

Одним із головних аргументів представників демократичного табору, зокрема, голови фракції «Самопоміч» Андрія Василенка було те, що 26 лютого спливає двотижневих термін щодо можливого розгляду звітувань начальників відділів, тоді як на вивчення вето від міського голови двотижневий термін ще не сплив.

Рішення по зміні порядку денного «провалилося» — лише 15 депутатів проголосували «за».

Відзначимо, що на момент голосування було відсутні три депутати — Олександр Рєзнік («Батьківщина»), Сергій Бойко («Свобода») та Максим Семенов («Самопоміч»).

Відзначимо, що три депутати умовних демократичних сил — Юрій Чередник («Солідарність»), Василь Кочубей та Олег Шевчук (обидва — «Свобода») проголосували «утрималися».

IMG_2901

IMG_2902

Сесія триває…

Поділіться.

Коментарі закриті.