Сапожко пригледів собі заступників: Голубовський, Виноградова та Рєзнік

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження про скликання 8 позачергової сесії щодо кадрових питань — обрання секретаря, заступників міського голови та керуючого справами. Планується позачергова сесія на 22 лютого на 10.00.

Нагадаємо, що ці питання виносилися ще у грудні на 2 позачергову сесію, однак, тоді у проектах навпроти посад прізвищ не стояло. Цього разу у розпорядженні міського голови внесені конкретні прізвища — Григорій Голубовський, Лариса Виноградова та Олександр Рєзнік на посади заступників міського голови та Костянтин Кузнєцов на посаду керуючого справами виконкому. Навпроти посади секретаря міської ради прізвище не вказано, однак, за неофіційною інформацією з кандидатурою Ігор Сапожко уже визначився.

Якщо Голубовський та Виноградова у списку претендентів на посади прогнозовані, то поява як претендента на посаду заступника міського голова депутата Олександра Рєзніка («Батьківщина») дещо неочікувана, навіть попри те, що нинішній заступник по соціально-економічному напряму Василь Андрєєв заявляв про можливість залишити посаду, якщо буде достойний кандидат і цього захоче громада.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.