Сапожко призначив організовувати День Броварів “екс-регіоналів” Мельник та Багмут

Pinterest LinkedIn Tumblr +

17 вересня у Броварах відбудеться свято — День міста.

Міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження щодо проведення урочистостей, а відділу культури належить розробити відповідні заходи по підготовці та проведенню свята. Також затверджено оргкомітет з підготовки святкування під керівництвом самого міського голови.

Проведення Дня міста — справа, звичайно, хороша. Ми вже писали про підготовку до свята, зокрема про флешмоб «Небесний ліхтарик свободи», який має пройти в рамках Дня міста.

Бентежить інше: у складі оргкомітету знову «знайомі все обличчя» — Наталія Багмут і Оксана Мельник — начальники відділу культури та управління освіти і науки Броварської міськради відповідно. Цих осіб ми пам’ятаємо ще за часів правління одіозного Януковича. Палкі прихильники політики, що проводилася Партією регіонів, тепер перефарбувалися у не менш палких патріотів, і продовжують працювати, ніби нічого і не сталося.

Повний список оргкомітету можна прочитати тут.

Час летить швидко. Минули події на Майдані, навічно залишився в пам’яті народу подвиг Небесної сотні та українських патріотів, життя, віддані у боротьбі проти загарбників.

Ці ж люди як були при владі, так і залишаються, і не переймаються нічим. Одна завідує культурою, інша — освітою…

Нічого не змінилося і ось такі люди будуть організовувати найбільше свято нашого рідного міста…

Фото видання “Маєш право знати”.

Поділіться.

Залиште відповідь