Сапожко зустрівся з представниками «демократичної більшості»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У неділю, 20 грудня, у Броварах відбулася зустріч між представниками «демократичних сил» та міським головою Ігорем Сапожком.

У зустрічі взяли участь: депутат Євген Гредунов (обраний за списками БПП «Солідарність»), депутат Володимир Чаюн («Самопоміч»), депутат Київської обласної ради Роман Сімутін (БПП «Солідарність»), народний депутат України Павло Різаненко (обраний від 97-го округу, який закріплений за містом Бровари).

Про перемовини спочатку стало відомо з неофіційних джерел, згодом цю інформацію у розмові з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» підтвердив народний депутат України Павло Різаненко.

За словами Павла Олександровича, зустріч відбулася в рамках пошуку виходу з кризи, яка виникла між «демократичним табором» та міським головою і проявилася на 2-й сесії міської ради.

Зокрема, за словами депутата Верховної Ради, обговорювалося питання обрання секретаря міської ради (нагадаємо, що на останній сесії депутати не підтримали ані кандидатури від Ігоря Сапожка, ані від «демократичної більшості»).

«Триває процес пошуку виходу з кризи. Поки що на сьогодні він не знайдений. Можна багато про що говорити, але поки процес триває, я від коментарів утримаюся», — сказав Різаненко.

Як повідомили надійні джерела, сьогоднішня зустріч не була якоюсь закулісною — депутати «демократичної більшості» знали про те, що такі переговори велися і були не проти.

До чого приведе пошук компромісу, стане зрозуміло на другій частині 2-ї сесії міської ради у вівторок 22 грудня.

Поділіться.

Коментарі закриті.