СБУ провела обшуки у Броварській центральній лікарні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

19 вересня у приміщеннях Броварської Центральної районної лікарні відбулися обшуки за участі слідчого відділу Головного управління СБУ у місті Києві та Київської області.

Перше повідомлення про обшуки у Центральній лікарні надійшло з компетентних джерел Броварської міської ради, згодом частково підтвердили інформацію у Броварській районній раді та в прес-службі ГУ Національної поліції Київської області, щоправда, без деталізації.

Не спростував інформацію про обшук у приміщеннях міськрайонної лікарні і головний лікар Валентин Багнюк. За його словами, обшук проводило обласне управління Служби безпеки України в рамках кримінального провадження, відкритого проти однієї з компаній, яка, за словами Багнюка, надавала послуги різним компаніям, зокрема і ЦРЛ. Про яку саме компанію йдеться і які саме послуги надавала фірма, Валентин Багнюк не повідомив. «Я зараз не пригадую ні назви фірми, ні які послуги вона надавала, оскільки я у відпустці», — сказав головний лікар.

Тим не менш, «Трибуна-Бровари» дізналася, що станом на сьогодні слідчим відділом Головного управління СБУ у місті Києві та Київської області здійснюється досудове слідство у рамках кримінального провадження за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 205 («Фіктивне підприємство») та ч. 5 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») КК України.

Згідно з інформацією про досудове розслідування, упродовж 2015-2017 рр. посадові особи Броварської райдержадміністрації, виконавчого комітету БМР, Броварської центральної районної лікарні та КП «Броварське РВУ ЖКХ», діючи «всупереч інтересам служби, зловживаючи службовим становищем та перебуваючи у змові з власниками та керівниками низки компаній, привласнили кошти районного бюджету, шляхом зловживання своїм службовим становищем, у особливо великих розмірах».

За результатами досудового розслідування встановлено, що «кошти районного бюджету з рахунків Броварської РДА, БЦРЛ та КП «Броварське РВУ ЖКХ» були переведені на рахунки ТОВ «Тера-Енерго», директором і засновником якого є депутат Броварської районної ради («Наш край») Роман Шибіко. Йдеться про те, що «товари, роботи та послуги надавалися та постачалися за значно завищеними цінами та у більшій частині або взагалі не виконувалися, або виконувалися безпосередньо працівниками Броварської РДА, БЦРЛ, виконавчого комітету БМР та КП «Броварське РВУ ЖКХ» з використанням обладнання і раніше придбаних розхідних матеріалів БРДА, виконавчого комітету БМР, БЦРЛ та КП «Броварське РВУ ЖКХ».

Прес-служби Київської обласної прокуратури та обласного управління СБУ пообіцяли надати «Трибуні-Бровари» відповіді. Тож, детальніше про те, як “робиться бізнес” на бюджетних коштах, читайте у наступних матеріалах…

Поділіться.

Залиште відповідь