Секретар Здоровець узяв участь у офіційному заході міськради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Секретар Броварської міської ради Олексій Здоровець вперше за останні два місяці взяв участь у офіційному заході. Депутат, обраний за списками «Свободи», був присутній на розширеній оперативній нараді у міського голови, яка традиційно проходить у перший робочий день тижня після вихідних та святкових днів о 8.15.

Сидів секретар поруч із міським головою Ігорем Сапожком, в дискусії та обговорення не вступав. По завершенню засідання на звернення кореспондента «Трибуна-Бровари», сказав, що поспішає і від будь-яких коментарів відмовляється.

Нагадаємо, що свого часу Олексія Здоровця обрали секретарем міської ради від партії «Свобода». Олексій Михайлович дав показник голосування — 100% так як і міський голова Ігор Сапожко, через що соратники по партії, ототожнюючи пана Сапожка зі «старою владою регіоналів», виключили його з лав фракції. На 12-й сесії, яка запам’яталася скандалом (відбулася бійка та розпилили сльозогінний газ), колишні однопартійці вимагали, щоб Здоровець склав депутатський мандат, екс-свободівець втік, вистрибнувши з другого поверху міської ради.

Довгий час Олексій Михайлович не виходив на роботу, пропускаючи різні наради та засідання, а на запити та звернення депутатів від «Свободи» надходила інформація про те, що секретар на лікарняному.

Майже через два місяці Олексій Здоровець приступив до виконання своїх обов’язків.

Поділіться.

Коментарі закриті.