«Секретаріада»: Здоровець програв суд і подає новий позов

Pinterest LinkedIn Tumblr +

4 жовтня відбулося засідання Броварського міського суду за поданням ГО «Комітет громадського самоврядування у Київській області» на чолі з Тетяною Нємчиною щодо незаконності зняття депутата Олексія Здоровця з посади секретаря міськради. Відповідачем у справі виступала, власне, міська рада Броварів. Сам депутат виступав у ролі третьої особи.

Як повідомив сайту «Трибуна-Бровари» Олексій Здоровець, судове засідання завершилося не на його користь: клопотання ГО не вдоволено. Проте він не збирається складати руки — вже 5 жовтня він подав нову заяву за тим же позовом і до того ж суду, але від свого імені.

За словами Олексія Здоровця, якби він не був присутній на засіданні 4 жовтня, заспокоївся б і зосередився на обов’язках депутата. «Проте, побачивши справжній «бєспредєл», збагнув: треба продовжити боротьбу. На мою думку, суддя був упереджений щодо мене. Зрештою, як і до моєї справи: він повідомив, що ГО не мала права виступати позивачем. Іще я подумав таке: якщо настільки упереджено ставляться до депутата міськради, що ж тоді чинять із простими людьми?».

Дата першого засідання нової справи поки не відома, оскільки це, за словами депутата, залежатиме від завантаженості суддів. Очікується, що ситуація проясниться наступними днями.

Поділіться.

Залиште відповідь