Сергій Бойко: «Мого представлення як депутата могло і не бути»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора на першій установчій сесії міської ради VII скликання увагу привернула поява у залі переможця місцевих виборів по списку «Свобода» Сергія Бойка, який офіційно вважається у розшуку через події 31 серпня біля Верховної Ради.

Сергій не лише був у першому ряді в залі і приймав, як і його колеги, вітання зі вступом у повноваження депутата, а й виступив перед присутніми із заявою від партійної фракції “Свобода” проти політичних репресій та реваншу негідників». Вибір, що саме Сергій читатиме заяву, був не випадковий, зважаючи на обставини, пов’язані з ним. “Чільні діячі злочинного режиму Януковича не понесли покарання за корупцію та злочини проти Майдану, не притягнуті до кримінальної відповідальності сепаратисти та посібники російського агресора в Криму та на Донбасі, що свідчить про контрреволюцію та реванш негідників”, — зокрема, говорилося у заяві.

Уже після засідання кореспондент видання «Трибуна-Бровари» поспілкувався з новообраним депутатом.

— Сергію, які у Вас враження залишилися від 1-ї сесії міської ради?

— Позитивні. Хоча на початку засідання було відчуття, що всього цього не відбудеться. Постараюся виборців, які віддали за мене голоси, і всіх тих, хто мене підтримав, не підвести.

— Яка загалом ситуація щодо Вас?

— Вчора (розмова відбулася у вівторок 17 листопада — прим. Т.Б.) дізнався, що й досі моє обличчя є на сайті МВС і я знаходжуся в офіційному розшуку.

Прозвучала інформація з надійного джерела про те, що готується моє затримання.

— Тобто, це може відбутися у будь-яку хвилину?

— Теоретично, так.

— Як же збираєтеся виконувати обов’язки депутата?

— Ховатися не буду. Ходитиму на всі засідання, робитиму все, що залежатиме від мене як від депутата. Загадувати нічого не можу.

— Як почувається Ваша родина? Після обшуку у квартирі  мама і молодший брат були налякані…

— Вже, дякувати Богу, краще. Завдяки підтримці друзів та побратимів.  Долучилися і з Комітету визволення політв’язнів і з батальйонів — надали моральну та, особливо, матеріальну допомогу.

Хочу побажати нашому народу сил, витримки, а також, задля нашого спільного блага не бути байдужими. Бо вбивають, на жаль, не кулі і не снаряди від «Градів», а саме людська байдужість.

Якщо громада не буде байдужою, то ні ментівське, ні суддівське, ні будь-яке інше свавілля не відбуватиметься.

Нагадаємо, що вчора упродовж сесії міської ради біля входу в адміністративну будівлю вартували бійці у камуфляжній формі. Як розповіли тоді кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» представники Комітету визволення політв’язнів, які були присутні на засіданні, до Броварів приїжджали побратими Сергія по добровольчих батальйонах ОУН (були і доброльці “Карпатської Січі” та ВО “Свобода”), щоб підтримати хлопця на випадок, якщо його затримання відбудеться прямо в залі.

На фото — Сергій Бойко з мамою Наталею Бойко.

Фото – “Комітет визволення політв’язнів”.

Поділіться.

Коментарі закриті.