Сергій Никифоров із Броварів виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський легкоатлет Сергій Никифоров посів третє місце на змаганнях зі стрибків у довжину – із  результатом у 8,13 м. У загальному заліку чемпіонату Європи з легкої атлетики 2018 року, який відбувся з 6 по 12 серпня в Берліні, Україна посіла 10-те місце. Національна збірна привезла сім медалей – 2 золотих, 3 срібних і 2 бронзових.

Зазначимо, що результат у 8,13 м став майже рекордним для Сергія Нікіфорова. Однак кращий стрибок під час змагань йому вдалось здійснити місяць тому в Луцьку – на 8,23 м. Під час чемпіонату Європи в Берліні спортсмена із Броварів перевершив грек Мільтіадіс Тентоглу (8,25 м, золото) і німець Фабіан Гайнлє (8,13 м, срібло).

На цьогорічні змагання Україна відправила 88 спортсменів і 43 офіційні особи. Як розповів очільник відділу молоді та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, серед легкоатлетів були й інші представників нашого міста. Однак їм не вдалося вибороти переможні місця.

У змаганнях багатоборок  броварчанка Дарина Слобода із 5999 очками посіла 14-е місце. Наступне за нею 15-те місце взяла землячка Аліна Шух із 5985 очками. Іван Лосєв із Броварів у спортивній ходьбі на 20 кілометрів посів 12-е місце, пройшовши дистанцію за 1:22.28.

Сергій Никифоров розповів про перемогу виданню XSPORT: «Близько було і «золото», але мені завжди щастить трохи. Я не здаюся: і далі працюватиму, тренуватимуся і покращуватиму себе. Та я задоволений своїм виступом. Я хотів медаль, і навіть більше: хотів стати чемпіоном Європи, однак трохи не вийшло. Постараюся виграти чемпіонат Європи в приміщенні, а потім успішно виступити на чемпіонаті світу в Досі, адже це дуже складний турнір. Важливо не опустити руки».

Сергій Никифоров – 24-річний український легкоатлет, що спеціалізується на стрибках у довжину. Уродженець Броварів. Бере участь у міжнародних чемпіонатах із 2015 року. Минулого року на чемпіонаті Європи в приміщенні, що відбувався в сербській столиці Белграді, посів третє місце із результатом 8,18 м.

Поділіться.

Залиште відповідь