Сесія №13: розглянуть регламент, послухають прокурора та створять «Кодекс етики депутата»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Заднім числом, як стверджують місцеві ЗМІ, міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження про скликання 13-ї чергової сесії. Планується вона на 21 квітня о 10.00.

Порядок денний передбачає цього разу (вкупі з питанням «Різне») 28 питань.

Прикметно, що на цій сесії будуть затверджувати Програму підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2016-2020 роки, розглянуть поправки та зміни до Регламенту (фактично писали депутати Аліна Дяченко, «Демократичний Альянс» та Юрій Чередник, позафракційний), створюватимуть контрольну комісію по вивченню правильності розмежування земель державної та комунальної власності, на яких були розміщені вежі Радіопередавального центру та затверджуватимуть «Кодекс етики депутатів». Цікаво, що на цій сесії планується інформування результатів роботи Броварської місцевої прокуратури Київської області за 2015 рік.

Загалом порядок денний виглядає так:

 1. Про призначення балансоутримувача комунального майна.
 2. Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.
 3. Про індексацію орендної плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари.
 4. Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району для передачі в орендне користування та продовження терміну дії договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
 5. Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади Бровари.
 6. Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари.
 7. Про затвердження міської Програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2016-2020 роки.
 8. Про утворення відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб при виконавчому комітеті Броварської міської ради.
 9. Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області.
 10. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності громадської організації «АВАНГАРД АТО БРОВАРІЇ» у 2016 році.
 11. Про внесення змін до Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово-комунального господарства на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 03.02.2011 №127-06-06 із змінами та доповненнями.
 1. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 25.12.2015 р. № 52-04-07 “Про перейменування вулиць та провулків м. Бровари” (із змінами).
 2. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження (погодження) документації із землеустрою, надання у власність, оренду земельних ділянок, зміну цільового призначення земельної ділянки, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди земельних ділянок.
 3. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність, надання в оренду громадянам, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
 4. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок.
 5. Про продовження терміну дії договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, припинення дії земельного сервітуту.
 6. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою.
 7. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність.
 8. Про продаж земельних ділянок.
 9. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється для продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах).
 10. Про затвердження договорів оренди земельних ділянок, договорів про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, договорів купівлі-продажу земельних ділянок, договорів про встановлення особистого строкового сервітуту та договорів про внесення змін до договорів про встановлення особистого строкового сервітуту.
 11. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 12.01.2016 року № 63-05-07 «Про бюджет міста на 2016 рік» та додатків 1, 2, 3, 6, 7».
 12. Про створення комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків Броварської міської ради VII скликання.
 13. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 17 грудня 2015 року №05-02-07 «Про затвердження Регламенту Броварської міської ради VІІ скликання.
 14. Про затвердження Кодексу етики депутатів Броварської міської ради.
 15. Про створення тимчасової контрольної комісії.
 16. Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій.

28.Різне.

 1. Про інформування результатів роботи Броварської місцевої прокуратури Київської області за 12 місяців 2015 року.
Поділіться.

Коментарі закриті.