Сезонне переведення годинника в Україні можуть скасувати. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У середу, 3 березня, народні депутати ухвалили за основу проєкт закону № 4201, який передбачає скасування переведення годинників. Про це повідомляється на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.

Документ на сьогоднішньому засіданні підтримали 277 нардепів. Законопроєкт пропонує:

  • встановити єдиний час на всій території України: Всесвітній координований час плюс 2:00 (UTC +2);
  • скасувати сезонний перехід часу.

Як зазначив перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук, представляючи закон у парламенті, документ на законодавчому рівні закріпить київський час на всій території України.

Голосування за припинення переходу на зимовий час

Автори законопроєкта додають, що документ покликаний забезпечити захист територіальної цілісності та зміцнення національної безпеки України, оскільки, як відомо, на тимчасово окупованих територіях України встановлено час держави-агресора Російської Федерації.

Крім цього, за їхніми словами, законопроєкт спрямований на захист здоров’я населення, оскільки, на думку більшості вчених і лікарів, щорічне переведення стрілок викликає значне погіршення стану здоров’я громадян у період адаптації.

Переведення годинників на літній час 2021 в Україні має відбутися в останню неділю березня. Цього року воно припадає на ніч із 27-го на 28-ме березня. Стрілки годинника мають перевести на одну годину вперед о 03:00.

ФОТО – Сьогодні

Читайте також:

  1. Перехід на літній час: економія електроенергії чи данина традиції?

  2. Зимовий час: чи переведуть у жовтні стрілки на годину назад?

  3. Стреси: як уберегти психічне здоров’я

  4. Хвороби мандрівника: подбайте про своє здоров’я на відпочинку

Поділіться.

Залиште відповідь