Шевченко & Музика: у Броварах відбудеться музично-літературний вечір

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах відбудеться музично-літературний вечір «Шевченко & Музика», присвячений дню народження Великого Кобзаря. Інформацію про це розміщено на сторінці Броварської міськради у Фейсбуці.

Поезія Тараса Григоровича Шевченка – впродовж років правдива і без дефектів. Кобзар приніс із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини і барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності.

9-го березня, у день 208-річчя Кобзаря, відбудеться літературно-музичний вечір «Шевченко & Музика» за творами Тараса Шевченка. У програмі події – твори на вірші Тараса Шевченка, українські народні пісні та думи.

«Музичні твори прозвучать у виконанні викладачів та учнів Броварської міської дитячої музичної школи. Ведуча концерту – Лариса Панченко», – зазначається в повідомленні.

Захід відбудеться у КІП «ТепЛиця», що на бульв. Незалежності, 4. Початок – о 16:00. Вхід – вільний.

Дорослі (+18) можуть відвідати концерт при наявності сертифікату вакцинації, ПРЛ-теста або документа про одужання від COVID-19.

КОЛАЖ – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Ше.Fest: у Броварах «відгуляли» фестиваль на честь Тараса Шевченка. ФОТОРЕПОРТАЖ

  2. Світовий рекорд: Тарасу Шевченку встановлено 1167 пам’ятників. ВІДЕО

  3. Цікаві та маловідомі факти із життя Тараса Шевченка

  4. Квест-кімната про Тараса Шевченка відкрилась на Розвилці. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь