Шевчук заявив, що Кочубей виключений зі «Свободи»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Друга частина 10 чергової сесії міської ради почалася із сенсації — голова фракції «Свобода» Олег Шевчук попросив слова для заяви.

У своєму зверненні до міського голови та депутатів Шевчук зазначив, що депутат Василь Кочубей від 10 березня не є членом ВО «Свобода», а тому фракція просить вважати Кочубея позафракційним. «Ми також наголошуємо на тому, що Василь Кочубей має залишити посаду голови постійної комісії із земельних питань, оскільки він був обраний від нашої фракції», — сказав Шевчук. Прикметно, що кілька депутатів у залі зустріли ці слова оплесками.

Міський голова Ігор Сапожко зазначив, що поки що така заява не може бути втілена в життя, оскільки невідома позиція самого Кочубея (Василь Михайлович поки що не зробив жодних заяв щодо слів Олега Шевчука), до того ж, мав бути підготовлений відповідний проект рішення, щоб депутати могли за нього проголосувати, а цього зроблено не було. А тому де-юре виключити депутата з фракції  можна буде лише на наступній сесії.

Зазначимо, що на останніх двох сесіях, відколи вступив в дію закон про поіменне голосування, по деяких питаннях голосування депутатів Василя Кочубея та Олега Шевчука відрізнялися.

Поділіться.

Коментарі закриті.