28 Nov 2020, 4:14 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

709,701 Інфіковано
12,093 Померло
335,135 Одужало

Ще більше хворих на грип і ГРВІ, харчові недуги та 11 укушених тваринами, – медичні новини тижня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 28 вересня по 4 жовтня в Броварах зареєстрували 784 випадки захворювань на грип і ГРВІ. Серед кишкових недуг стався 21 випадок – гастроентероколітів. 11 осіб поскаржились на укуси тварин. Такі показники є гіршими за попередній тиждень. Окрім іншого, в Броварах зафіксували по декілька випадків вітряної віспи і скарлатини. Такі висновки можна робити зі звітів броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як зазначено в документації, минулого тижня на грип і ГРВІ захворіли 784 особи, в тому числі дітей до 17 років – 582. Інтенсивний показник захворюваності становить 590,4 людини на 100 тис. населення. Це нижче епідемічного порогу на 44,5%. Епідпоріг становить 853,2 особи на 100 тис. населення.

Кишкових розладів – гастроентероколітів – за останні 7 днів виявили 21 випадок. Серед недужих є 14 дітей і 7 дорослих, з яких 17 лікуються в стаціонарі. Шестеро дітей відвідують навчальні заклади – по два у ДНЗ «Ялинка», школі №5 і НВК. Були встановлені випадки ротавірусної інфекції. Їх підтвердили методом експресдіагностики.

На інфекції із крапельним механізмом зараження захворіли 5 осіб. Вітряну віспу підхопили двоє – безробітний дорослий і дитина, що відвідує садок «Теремок». Окрім того, троє дітей занедужали на скарлатину. Один із них відвідує ДНЗ «Теремки», інший – садок «Ромашка», іще один – не організований у навчальні заклади. Усі лікуються амбулаторно.

Відповідно до сьогоднішньої доповіді представниці броварського відділення Держпродспоживслужби Олександри Вакарчук, у місті також трапився один випадок захворювання дорослого на кір. Однак ані відділ лабораторних досліджень, ані представниця первинної медицини Броварів не підтвердили цього.

Рекордним тиждень став на укуси тваринами. У Броварах зареєстрували 11 потерпілих, зазначають у відділі лабораторних досліджень. Серед зубастих нападників 6 відомих – хом’як, кіт і 4 собаки. Іще 4 собак позначають як «невідомі», однак покусані за ними спостерігатимуть (щоби впевнитись, чи не хворі пси на сказ, – ред.).

Пульсоксиметр

Напади відомих тварин стались на вулицях Короленка, Шевченка і Грушевського. Іще одна собака невідома ні лікарям, ні потерпілому – вона покусала людину на перехресті вулиць Короленка та Лагунової і зникла з поля зору. Через це пацієнту призначили профілактичне щеплення від сказу в стаціонарі.

Поділитись

Leave A Reply