Що насправді стоїть за переведенням Олега Петренка з Броварського відділу поліції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про те, що Олег Петренко вже не очолюватиме Броварський відділ поліції, а переводиться в Обухівський, стало відомо сьогодні з його посту, опублікованого у Фейсбуці. Але насправді це рішення прийнято дещо раніше. І без його відома.

Як вказує Олег Григорович у своєму пості, проаналізувавши прикру ситуацію, яка сталася в Кагарлику (правоохоронці в райвідділі поліції 22 травня цього року зґвалтували 26-річну жінку, а молодого хлопця били й катували – авт.), він вирішив не відсиджуватися у «теплому місці», а сьогодні сам звернувся з рапортом до керівника поліції області Андрія Нєбитова про призначення його на посаду начальником Обухівського відділу поліції. «При цьому розуміючи, який тягар і відповідальність я на себе беру, – зазначає Олег Петренко. – Але враховуючи мій досвід роботи, я впевнений, що незабаром Обухівський відділ поліції буде одним із кращих на Київщині».

Також Олег Петренко повідомляє, що протягом короткого часу перебування на посаді начальника Броварського відділу поліції ( 5 місяців – авт.)  намагався бути відкритим до населення і переймався кожною проблемою.

Його слова в коментарях підтверджують мешканці міста та району і називають Олега Петренка найкращим керівником поліції – сильним, розумним та професійним.

Олег ПетренкоОлег Петренко

 

поліція

Однак, як стало відомо «Трибуні-Броварів» із власних перевірених джерел, Олег Петренко «напросився» в Обухівський відділ поліції не з власної ініціативи. А якщо бути ще точнішими, то взагалі цього не робив. І це стає ще більш очевидним, позаяк Олег Петренко відмовився коментувати своє несподіване рішення перевести його в Обухівський відділ поліції, який зажив сумної слави після інциденту зі зґвалтуванням та катуванням людей правоохоронцями,  і де відразу було звільнено 10 поліціянтів на чолі з начальником.

Дивним є і той факт, що Олег Петренко «прийняв» таке рішення відразу після святкування Дня Нацполіції України, коли очільники міста, району та місцевий бізнес об’єдналися, щоб підтримати броварських правоохоронців, адже бачать реальні зрушення, які відбуваються у відділі поліції під керівництвом Олега Петренка. Ще дивнішими виглядають «аргументи» Олега Петренка, що вирішив не відсиджуватися «в теплому місці». Та Бровари навряд чи можна назвати таким місцем, особливо з огляду на останні події – стрілянину на Торгмаші 29 травня цього року, пов’язану з нелегальними перевезеннями.

Кримінальні розбірки перевізників на Торгмаші: 2 поранених, 21 затриманий. Відео 

Та саме ці події, як повідомляють власні перевірені джерела, і стали причиною переведення Петренка, адже він серйозно взявся навести в місті порядок, не дивлячись ні на які «авторитети». А під час звітування на сесії міської ради про події на Торгмаші відкрито висловив свою позицію, що всі учасники перестрілки мають сидіти, і що «кримінальних авторитетів положили обличчям додолу  і потягнули туди (у відділ  поліції – авт.) не для картинки, а щоб ми всі з вами спокійно ходили з роботи на роботу… Оце я хочу тут таке зробити».

Звіт на сесії міської ради начальника Броварської поліції Олега Петренка про події на Торгмаші 29 травня. Відео  

Та, ймовірно, на такий поворот подій не розраховували ті, які звикли не одне десятиріччя «тримати» місто. Як повідомляють власні джерела, щоб «активіст» у погонах не заважав, вирішили відправити його «подалі від гріха». Але зробили це руками своїх, місцевих, хто має вплив у вищих ешелонах влади.

І вже зовсім розсипається версія добровільного написання рапорту Петренком на переведення в Обухівський райвідділ поліції, після коментаря «Трибуні» міського голови Ігоря Сапожка, який ще 3 червня, у день відзначення Дня Нацполіції України, підтвердив, що керівництво Нацполіції розглядає переведення Олега Петренка в інший район.

За інформацією міського голови, він особисто та депутати міської ради ЗА те, щоб Олег Петренко продовжував очолювати Броварський відділ поліції, адже він встиг багато чого зробити на користь громади міста. Усього за 5 місяців «зарекомендував себе як незалежна людина, і досить із багатьох проблемних питань, які піднімалися, починаючи з грального бізнесу, нелегальних  перевезень, нарешті відкриті кримінальні провадження», – зазначив  Ігор Сапожко. Міський голова запевнив, що намагатиметься зробити все, щоб Олег Петренко залишився працювати в нашому місті.

Журналісти «Трибуни» своєю чергою написали повідомлення начальнику поліції Київської області Андрію Нєбитову з проханням пояснити причини переведення Олега Петренка в інший відділ, однак відповіді поки що не отримали.

Нагадаємо, що Олег Петренко очолив  Броварський відділ поліції в лютому цього року.

Броварську поліцію очолив полковник Олег Петренко

До цього він 11 місяців керував Ірпінським відділом поліції. Коли стало відомо, що Петренка з Ірпеня переводять у Бровари, у ФБ з’явилися дописи активних містян та юристів, які дякували  Олегу Петренку за чесну і сумлінну працю та стверджували, що він «наразі найкращий начальник Ірпінського відділку поліції за останніх 5 років». Так, Лаврентій Кухалейшвілі навів аргументи: «Для мене є очевидний той факт, що наші повтори забудовники та посіпаки з міської ради так і не змогли з ним домовитися!».

Також юрист зазначав, що броварчанам із начальником поліції повезло. Броварчани це зрозуміли за 5 місяців. За цей короткий час Олег Григорович зміг згуртувати молодий колектив, налагодити комунікацію з населенням, а робота Броварського відділу поліції, попри значний брак працівників, стала чи не найорганізованішою та найвідкритішою за останні 5 років.

Читайте також:

  1. Олег Петренко про три місяці роботи на посаді начальника Броварського відділу поліції. Відео
  2. Депутатам представили нового очільника броварської поліції

  3. Ордер на службову квартиру та сертифікати на земельні ділянки: вітання броварських правоохоронців із Днем Нацполіції України

Поділіться.

Залиште відповідь