Що рік прийдешній нам готує: 38 мільйонів на «новий» шлях до Торгмашу?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії на Торгмаш по вул. О.Онікієнка запланував зробити відділ капітального будівництва. Такий висновок можна зробити з рішення виконкому від 14.11.2017 року за №670. 20 листопада це рішення було оприлюднене на сайті Броварської міської ради.

За даними робочого проекту планується провести капітальний ремонт шляхопроводу довжиною близько 178 метрів, ширина проїзної частини, що підлягає ремонту 4×3,75 метрів. Рішення виконкому підготовлене на підставі експертного звіту ДП «Спеціалізована Державна експертна організація – Центральна служба Української Державної будівельної експертизи» від 03 січня 2017 року. Тобто від отримання експертного звіту пройшов майже рік.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту шляхопроводу складає більш ніж 38 млн грн. Варто зазначати, що у рішенні виконкому прописано, що розрахунок вартості зроблено в поточних цінах станом на 08 грудня 2016 року. Тому якою буде остаточна вартість після коригування проекту – наразі не відомо.

Під час самого засідання виконавчого комітету назва об’єкту будівництва навіть не звучала, міський голова лише зауважив, що «потрібно підтримати цей шляхопровід». Ймовірніше за все, мова йде про частину шляхопроводу після транспортної розв’язки на межі вулиць Ярослава Мудрого та Олега Онікієнка.

Нагадаємо, попередній ремонт іншого шляхопроводу на Торгмаш обійшовся місту майже в 28 мільйонів гривень.  Голосування у березні 2016 року по виділенню коштів на ремонт «мосту розбрату» депутатами VII cкликання викликало неабиякий резонанс:

Ремонтні роботи планувались до завершення ще у четвертому кварталі 2015 року. Та відкриття мосту через затяжні ремонтні роботи кілька разів переносили, що викликало інтерес не лише місцевих ЗМІ.

Нарешті рік тому у листопаді 2016 року шляхопровід таки закінчили ремонтувати, та скільки триватиме ремонт цього разу, невідомо.

За результатами тендеру тоді генпідрядником стало ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», яке у Броварах займалось не лише «Капітальним ремонтом шляхопроводу через залізничні колії (під’їзні) заводу «Торгмаш» по вул.Кутузова», а й успішно освоює кошти по реконструкції вул. Київська.

Відтак, жителів Торгмашу та подорожніх чекають нові незручності в очікуванні покращень, а міський бюджет – солідні витрати. Тож, скільки триватиме нова реконструкція, коли розпочнеться та скільки вартуватиме – побачимо згодом.

В матеріалі використане відео видання «Маєш право знати»

та відео програми ДжеДАЇ каналу 2+2

Поділіться.

Залиште відповідь