Школа №7 «тріснула по швах» і призупинила роботу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відзавтра, 25 вересня, до 30 жовтня призупинено навчання у СШ №7. Причиною вимушених канікул стало часткове руйнування цегляної кладки технічного поверху школи, внаслідок чого і відбувся зсув двох плит покриття. 

 Про це  на своїй офіційній сторінці  повідомив мер міста Ігор Сапожко.

За інформацією міського голови, негайно було зібрано комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Позаяк  ситуація потребує додаткового технічного обстеження для визначення рівня безпеки перебування дітей та педагогів у навчальному закладі, комісія  ухвалила рішення призупинити   навчальний  процес у 7 школі  до понеділка, 1 жовтня.

Як повідомила директорка школи Ольга Жигулова, у неї виникли підозри, що “десь щось негаразд”, тому вона і викликала комісію, щоб перестрахуватися, адже  відповідає за життя і здоров’я дітей.

На своїй сторінці мер зазначив: «Розумію, що у вас багато питань щодо того, чому так сталось. В мене теж є питання до відповідних структур, думаю найближчим часом почуємо відповіді». Про які «відповідні структури»  мова – мер не поточнив, лише зауважив, що «на цей момент ситуація під контролем» і  готується відповідне розпорядження до розміщення на офіційному сайті Броварської міської ради.

Нагадаємо, мешканці  буд. №23, що на вул. Гагаріна  (поряд із 7 школою)  не перший місяць «воюють»  проти будівництва  поряд 6-поверхового офісного центру  ТОВ «Альянсінвестбуд», де серед співзасновників раніше значилася і теща мера – Світлана Коваль.  Мешканці сусіднього будинку переконані: їхня стара багатоповерхівка, яка вже має тріщини, під час будівництва по сусідству просто завалиться. Однак забудовник продовжує  земляні та фундаментні роботи. Чи пов’язане те, що сталося у 7 школі, із будівництвом офісу, – сказати без експертного звіту складно.

Також нагадаємо, що  напередодні нового навчального року 7 школа нагадувала великий будівельний майданчик: у школі заплановано провести капітальних робіт на  5 млн 097, 208 тис. грн. Цього року перекривав дах та утеплював  його над частиною спортивної і актової зал, де протікала стеля, ТОВ «Антар Сіті»: фірма перемогла в торгах, запропонувавши ціну 1 511 000,00 грн. У середині травня 7 школа підписала угоду із ТОВ «Антар Сіті» і на капітальний ремонт вбиралень та сантехніки на суму 1051991,00 грн. Це була єдина фірма, яка взяла участь у торгах. Ця ж фірма ремонтувала вбиральні в 7 школі і минулого року.

На сьогодні одна із сходових клітин закрита, а дітям вчителі повідомили. що вимушені канікули – у зв’язку з продовженням ремонтних робіт.

 

Поділіться.

Залиште відповідь