Школи Броварів зобов’яжуть надати звіт про потреби і запити на найближчі п’ять років

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У дитячих садочках Броварів уже розпочався опалювальний сезон, у школах — поки що ні. Про це на оперативній нараді виконавчих органів влади розповіла заступник начальника управління освіти та науки Тамара Стельмах. За словами Тамари Михайлівни, проходить моніторинг температурного режиму в навчальних закладах міста і поки що там, за результатами попереднього тижня, середня температура зберігається на рівні 18-20 градусів. У поточному тижні ситуація аналізуватиметься.

Також пані Стельмах розповіла про те, що із навчальних закладів міста зібрані запити на придбання обладнання і проведення капітальних ремонтів. Остання інформація викликала певну критику міського голови Ігоря Сапожка, який зазначив, що свого часу наголошував на розробці програми запитів навчальних закладів на п’ять років. Такий підхід мер пояснив можливістю сесії міської ради затвердити п’ятирічну програму, аби «кожного нового року по-новому не микатися, а підходити до питання планово». Відзначимо, що такого підходу у запитах і потребах від шкіл тривалий час добивалася Громадська рада при Броварському управлінні освіти і науки.

Заступник начальника управління освіти пообіцяла, що донесе до навчальних закладів інформацію про такий «плановий підхід».

Поділіться.

Залиште відповідь