Школяр із Броварів посів третє місце на географічній олімпіаді в Таїланді

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Віктор Пасілецький, учень 11 класу Броварської гімназії імені Степана Олійника, здобув третє місце в конкурсі групових дослідницьких проектів у рамках Міжнародної географічної олімпіади. 

Із 7 по 17 серпня в м. Канчанбурі (Таїланд) пройшла міжнародна географічна олімпіада. 156 учасників/-ць із 39 країн світу протягом десяти днів виконували теоретичні та практичні завдання про географічну оболонку Землі: геосферу, гідросферу, атмосферу та астросферу. Окрім цього, у рамках олімпіади провели конкурс дослідницьких проектів між групами учасників та учасниць із різних країн. Саме в цій частині олімпіади Віктор Пасілецький, учень Броварської гімназії імені Степана Олійника, посів третє місце.

Окрім броварчанина Україну в Таїланді представляли одеситка Варвара Чернова, учень Вараської ЗОШ (Рівненька область) Єгор Грушевий та учень Дубенської ЗОШ (Рівненська область) Ярослав Гаврилюк. В інтерв’ю «Трибуні-Бровари» Віктор Пасілецький розповів, що підготовка до олімпіади була дуже напруженою. Учасники та учасниці спеціально займалися з професорами Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Утім, попри помітні успіхи з географії, Віктор зізнається: свою майбутню кар’єру хоче пов’язати з міжнародною економікою.

«Це європейські учні приїжджають на олімпіаду і вже знають, що будуть геологами. У нас із чотирьох українських учасників ніхто цим займатися не планує. В Україні це безперспективно…», — вважає Віктор.

За свою участь в олімпіаді хлопець отримає Президентську стипендію, а також грошову нагороду від міської влади в рамках програми «Обдарованість».

ФОТО: Міністерство освіти України (Віктор Пасілецький — крайній зліва)

Поділіться.

Залиште відповідь