Школярі з Броварщини перемогли на екоконкурсі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учні з Броварів і району взяли участь у першому етапі конкурсу «Люби і знай свій рідний край». Троє  наших земляків посіли перші місця. Про це йдеться на сайті Київоблдержадміністрації.

Як зазначено в повідомленні, конкурс відбувається в межах програми «Київщина заповідна» та реалізується за ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА. У ньому взяли участь 278 робіт школярів від 8 до 16 років з усієї області.

Оцінювали учасників у двох категоріях:

  • малюнок на тему «Мої дії на захист довкілля»;
  • плакат на тему «Я люблю свій рідний край»

Роботи розподілили за трьома віковими групами: молодша (8 – 10 років), середня (11 – 14 років) та старша (14 – 16 років).

Троє учнів із Броварів і району стали призерами:

  • Соломія Дорошенко – учениця Броварської ЗОШ № 3, у молодшій віковій категорії за малюнок на тему «Мої дії на захист довкілля», посіла I місце.
  • Ілля Леоненко – учень Тарасівського НВО «ЗЗСО-ЗДО» (Великодимерська ОТГ), у молодшій віковій категорії за плакат на тему «Я люблю свій рідний край», посів I місце.
  • Валерія Бондаревська – учениця Зазимської НВО (Зазимська ОТГ), у старшій віковій категорії за плакат на тему «Я люблю свій рідний край», посіла I місце.

ФОТО – КОДА

Читайте також:

  1. Директорка Броварського НВО – у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»

  2. Увага, конкурс! Броварських дітей запрошують створити новорічну іграшку

  3. Валерія Савотіна зі Світильні – переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». ФОТО.ВІДЕО

  4. Визначено переможців конкурсу дитячих малюнків

Поділіться.

Залиште відповідь