Шмигаль розповів, коли запустять міжміський транспорт і відкриють садочки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Прем’єрміністр Денис Шмигаль заявив, що для наступного пом’якшення карантину може знадобитися кілька тижнів, а можливо й місяць. Про це він повідомив під час сьогоднішнього позачергового засідання Верховної Ради України, коментуючи питання відкриття дитячих садочків. Також чиновник зауважив, що умови для відкриття садочків такі самі, як для запуску міжміського транспорту. Про це передає «Українська правда».

Такі заяви керівник уряду зробив у відповідь на запитання про відкриття дитсадків після карантину. Зі слів Дениса Шмигаля, «У нас є план поетапного виходу з карантину. Чітко розписано, коли запрацюють дошкільні, навчальні заклади і як буде відбуватися послаблення карантинних умов і перехід до адаптивного карантину.»

Етапи виходу з карантину

Ось такий план виходу з карантину презентували в уряді наприкінці квітня

«Є маса звернень від усіх галузей, які страждають через карантин. Але тут стоїть вибір між десятками тисяч людей, які можуть загинути через коронавірус, якщо ми зараз вийдемо (з карантину – ред,) і не перейдемо до адаптивного карантину або різко припинимо під час зростання епідемії в країні (і повернемося) до нормального життя», –зазначив Денис Шмигаль.

«На жаль, ми мусимо зараз дотерпіти. Хоча б ще декілька тижнів, можливо, місяць – отримати позитивні результати, коли ми понижаємося в кількості захворілих і зростаємо в кількості людей, які одужали.»

«Діти є безсимпотмними хворими. Вихователі в садках також мають право на свій захист, здоров’я і нехворобу. Тому питання садків буде розглядатися тоді, коли буде розглядатися питання міжміського і приміського транспорту.»

Зазначимо, сьогодні зранку на вулицях столиці утворилися затори. Уже вдень міський голова Віталій Кличко публічно звернувся до уряду з проханням дозволити відкрити метро з 25 травня. Окрім того, сьогодні ж у МОЗ пообіцяли уже цього тижня представити плани виходу з карантину садочків.

Фото – УНІАН

Читайте також:

  1. Карантин продовжать і після 22 травня – Шмигаль
  2. Метро не відкриють до 22 травня – Шмигаль
  3. Через карантин бюджет Броварів недоотримав майже 18 млн грн – Сапожко
Поділіться.

Залиште відповідь