Сім рушниць та три газові пістолети добровільно здали поліції мешканці Броварщини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський відділ поліції на своїй сторінці у мережі FB звітує про місячник добровільної здачі зброї, який стартував 1 квітня.

Як зазначають правоохоронці, на Броварщині до відділення поліції добровільно здали 10 одиниць зброї.

Місцеві мешканці активно використовують можливість добровільно видати поліцейським зброю, щоб уникнути кримінальної відповідальності. З початку операції броварчани здали до відділу поліції 7 гладкоствольних рушниць та 3 газових пістолети.

З першого квітня на території Броварщини стартував місячник добровільної здачі зброї. У рамках проведення операції правоохоронці гарантують громадянам звільнення від кримінальної відповідальності. Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе.

Поліцейські наголошують, що згідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами», добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняє від кримінальної відповідальності.

Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ч. 1 або ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що з питань добровільної здачі незареєстрованої зброї звертайтесь до Броварського відділу поліції за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 24.

 

Поділіться.

Залиште відповідь