Минулого тижня у Броварах зафіксували випадок сказу. Броварчанку вкусив хворий кіт, який не був щеплений. Тварина належала батьку жінки, що мешкає в селі Літки на Броварщині. Про це під час оперативної наради 12 березня розповів Володимир Ситюк, керівник управління Держпродспоживслужби у Броварському районі.

Окрім того, очільник відомства повідомив, що відзавтра в Броварах тваринам робитимуть профілактичні щеплення проти сказу. Першими цю роботу виконуватиме ЖЕК-4.

На під’їздах будинків можна побачити оголошення із повідомленням про проведення вакцинації

Володимир Ситюк зазначив, що покусана жінка мешкає у Броварах по вул. Симона Петлюри. У день інциденту дня вона була направлена на профілактичну вакцинацію. Окрім того, належні заходи були проведені і в Літках.

Як розповів керівник управління, власники зараженого кота загалом мали трьох тварин, і лише одна із них – собака – була щеплена. Лікарі були безпосередньо в будинку, робили безкоштовну вакцинацію. Водночас, власники поставились до цього «із посмішкою на обличчі».

Володимир Ситюк

Серед іншого, як повідомили чиновники під час оперативної наради, минулого тижня біля водогону в Броварському районі було виявлено труп свині. Як зазначив Володимир Ситюк, з’ясувати причину смерті було неможливо через стан туші. Водночас, за зовнішніми ознаками, підозри на африканську чуму немає. Тварину обклали дровами та спалили на місці.

Нагадаємо, лише минулого понеділка чиновники повідомили про скасування карантинної зони на сказ неподалік Броварів. Водночас констатували, що кожного тижня реєструють укуси тваринами. Тоді ж і оголосили про складання графіків проведення щеплень серед собак і котів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: