Скотніков вказав Сапожку на «хорошу роботу» його команди

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Неконтрольована ситуація із будівництвом нових будинків ще негативно відгукнеться місту. Таку думку під час першого засідання новообраної міської ради висловив депутат (фракція «Самопоміч») Юрій Скотніков.

«Ситуація уже відгукується у Старому місті (район Броварів — прим. авт.). Вже зараз там проїжджає кавалькада машин, і батьки бояться дітей самих відпускати до школи. Цю проблему могла б вирішити вулиця В’ячеслава Чорновола, частину якої «вкрали», — сказав депутат.

За словами Скотнікова, місто було позбавлено стратегічно важливої вулиці (Чорновола — прим. авт.).

«Як вийшло, що за «хорошої» роботи мера Броварів було по-суті вкрадено стратегічну вулицю, яка повинна була дати місту вихід на Троєщину (житловий масив Деснянського району міста Києва — прим. авт.)? Чому там «виріс» будинок, який захопив близько гектара землі? Крім дороги на цій ділянці згідно діючого генплану, мав бути розміщений також стадіон. Чому Сергій Федоренко (колишній депутат міської ради — прим. авт.) вкрав у міста провулок? Скажете, що це дуже добре?», — звернувся депутат безпосередньо до міського голови.

Прикметно, що голова міської ради Ігор Сапожко відразу ж зауважив, що не вважає таку ситуацією нормальною і, як кажуть, не «вітає» її. На що у відповідь представник «Самопомочі» вигукнув: «Так це є провал Вашої, Ігорю Васильовичу, роботи і Вашої команди! Лише за ці два факти можна сказати, що влада була, перепрошую, імпотентна».

Розповів під час засідання депутат про ще один кричущий, на його переконання, випадок, який відбувся минулого року на вулиці Короленка.

Тоді, за словами Скотнікова, він, як представник міської «Самооборони», розбирався із ситуацією, коли заливався фундамент біля одного із тамтешніх МАФів, хоча робити цього не можна було, оскільки, за словами депутата, ділянка була виділена під літній майданчик, а не під капітальну забудову. А, отже, будівництво було незаконне.

«Чому велося незаконне будівництво на даній ділянці? Я звертався тоді до Василя Андрєєва (перший заступник голови міської ради — прим. авт.). Він відповів: «Такі у нас підприємці, я не знаю, що з цим діяти». У підсумку там незаконно звели декілька магазинів (загальна площа — понад 120 кв. м.), але при цьому платять у міський бюджет мізер — 160 грн. на місяць. Не здивуюся, якщо Андреєв, можливо, пішов назустріч нахабам-підприємцям і легалізував їхнє незаконне будівництво. А це вже — кримінальна відповідальність», — сказав Скотніков.

Відзначимо, що у відповідь на слова депутата від «Самопомочі», голова міської ради Ігор Сапожко пообіцяв розібратися у ситуаціях та провести службове розслідування.

Нагадаємо, що завтра о 10.00 у малій залі Броварської міської ради відбудеться друга неофіційна зустріч представників майбутніх фракцій та міського голови, на якій повинні прозвучати пропозиції щодо кадрових змін у структурних підрозділах міської ради, на посадах заступників міського голови та виконавчого комітету.

Фото — видання “Маєш право знати”

Поділіться.

Коментарі закриті.