Сьогодні в Україні відновили роботу кінотеатри

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 2 липня в Україні відновлюють роботу кінотеатри, однак із обмеженнями. Зали не можуть бути наповнені більше, ніж на половину. Про це нагадує «Українська правда» з посиланням на рішення Кабінету Міністрів України від 25 червня.

Як зазначають у виданні, міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснював: функціонувати заклади зможуть лише з дотриманням певних умов.

«Робота кінотеатрів з наповненістю більше ніж 50% відсотків – заборонена.Крім того, в умовах адаптивного карантину чітко передбачено, коли можливе це пом’якшення, а коли – ні», – зазначив головний чиновник від медицини.

Каранинний Батерфляй

Так виглядає схема розміщення в залі кінотеатру “Батерфляй” у Броварах

Нагадаємо, 10 червня в Броварах дозволили відкрити заклади культури з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, але за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м площі приміщення.

Водночас минулої п’ятниці чиновники оголосили про посилення карантину на Київщині через значне перевищення показника динаміки зростання випадків інфікування COVID-19. Однак, уже цієї середи стало відомо, що карантинні показники в області відповідають нормам.

Головне фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. На Київщині посилили карантин
  2. Україна ввійшла в серйозну хвилю захворюваності на COVID-19 – Шмигаль
  3. Садок «Калинка» вийшов із карантину: мають запрацювати 5 груп
  4. Дитячі табори не відкриють до серпня. ВІДЕО
  5. Які країни відкрили кордони для України. ПЕРЕЛІК
Поділитись

Leave A Reply