«Солідарність» розповіла, яким хоче бачити місто в найближчому майбутньому

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Розвивати місто потрібно у кількох напрямках. Про це на прес-конференції фракції «Солідарність» у Броварській міській раді 30 березня розповів її голова Євген Гредунов.

У рамках проекту «Відкрите місто», як бачить це Гредунов, можна створити, наприклад, сайт, де буде повна інформація про всіх депутатів Броварської міської ради, їхні виступи, декларації, біографія.

Було б добре, за словами лідера «Солідарності», проводити щомісячні звіти депутатів. Не лише у соціальних мережах, а й на офіційних ресурсах. Також можна було б подавати інформацію про конкурси на посади у виконавчій гілці влади.

У рамках проекту «Безпечне місто» уже зараз триває процес залучення канадських грантів, на які можна буде придбати 140 відеокамер для встановлення у людних місцях, що сприятиме продуктивній роботі правоохоронних органів.

Також Гредунов пообіцяв найближчим часом скласти від фракції запит до Верховної Ради із запитанням, коли в місті буде муніципальна поліція, і які будуть її функції.

З метою розвитку проекту «Безпечне місто» «Солідарність» планує залучити управління освіти Броварської міської ради, Броварський відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій та місцевий військкомат до розробки системи військово-патріотичного виховання.

Голова фракції висловив обурення відсутністю уваги профільних відділів та управлінь виконавчої гілки Броварської міської ради до аналізу економічної ситуації у місті. «Аналізу економічної ситуації практично немає, а інвестори у місто залучаються лише ті, які йдуть на особисті домовленості з владою. Бровари фактично перетворені на місто-склад або місто-гіпермаркет», — сказав Гредунов.

Три недоліки, які за словами представника «Солідарності», зараз домінують у розвитку міста, це:

— місто не заробляє, хоч і має для цього можливості;

— триває пасивне залучення інвесторів (лише тих, які йдуть на особисті домовленості);

— відбувається нераціональне використання ресурсів міста.

На переконання Гредунова, однією з важливих подій для розвитку міста може стати створення Громадської ради при Броварській податковій інспекції. «На щастя, при цьому відомстві ще не створена «кишенькова», вигідна для влади, Громадська рада», — зазначив депутат.

Поділіться.

Коментарі закриті.