«Солідарність» та «Самопоміч» підтвердили виключення зі своїх лав Чередника та Семенова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Максим Семенов та Юрій Чередник виключені із фракцій «Самопоміч» та «Солідарність» відповідно. Про це під час 13 чергової сесії перед затвердженням порядку денного заявили голови фракцій Андрій Василенко та Євген Гредунов. Першим зробив заяву очільник фракції «Самопоміч», потім керманич «Солідарності» підтримав колегу і зробив аналогічну заяву щодо депутата Юрія Чередника.

За словами Василенка, усі депутати, які вийшли зі своїх фракцій, аби не створювати напругу у міськраді і суспільстві, повинні скласти свої депутатські мандати. Гредунов, підтримуючи свого колегу, зауважив, що, зокрема, Чередник не може ходити на сесії та засідання депутатських комісій.

Відзначимо, що процес виявлення так званих «тушок» активізувався після того, як була введена у дію постанова Верховної Ради про обов’язкову фіксацію з оприлюдненням поіменного голосування. Найвищою точкою кипіння стало створення т. з. «коаліції мосту», коли міський голова Ігор Сапожко у питанні виділення коштів на реконструкцію мосту на Торгмаш отримав депутатську більшість.

На сьогодні позафракційними депутатами є: Андрій Лопатюк (обирався за списками «Демократичного Альянсу»), Вадим Мутило («Батьківщина»), Олексій Здоровець та Василь Кочубей (обидва — «Свобода») та Максим Семенов («Самопоміч»). При цьому відзначимо, що депутат Андрій Лопатюк розійшовся з командою «ДемАльянсу» ще до створення фракції, а депутат Вадим Мутило «розлучився» з «Батьківщиною» в процесі обрання секретаря міської ради, коли його на цю посаду підтримали «демократичні сили».

Поділіться.

Коментарі закриті.