Сорок миттєвостей із броварської сесійної зали. ФОТО-2019

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Минає 2019-й, залишаючи позаду президентсько-парламентські виборчі перегони. У 2020-му нас очікують нові вибори ‒ місцеві, де ми обиратимемо нового міського голову та депутатський корпус. Фактично 2019-й є останнім повним роком депутатства Броварської міської ради VII скликання. Цьогоріч броварські депутати «відпрацювали» 16 сесій та розглянули більш ніж 400 питань порядку денного. За цей час кожен із депутатів зміг проявити себе з різних сторін: одні не зрадили своїм принципам, інші ‒ намагалися віднайти компромісне рішення, хтось зійшов із депутатської дистанції, а хтось ‒ лише на старті депутатства.

Найяскравіші моменти з життя Броварської міської ради 2019 року потрапили і в об’єктив фотокамери  «Трибуни-Броварів».

Натисніть  фотографію задля збільшення

Аналізуючи образи героїв фоторепортажу, ми намагались віднайти «родзинку» або характерну особливість кожного депутата, який представляє інтереси виборців у Броварській міській раді. Наші коментарі не претендують на об’єктивність, ми лише прагнули додати трохи гумору в передноворічний настрій.

Із великою долею серйозності хочемо привітати міських депутатів та їх прихильників із наступаючим НОВИМ РОКОМ! Побажаємо міцного здоров’я, успіхів у суспільних та бізнесових справах, звичайного людського щастя та довгоочікуваного миру!

Все буде УКРАЇНА! 

Фото ‒ Микола Кожемяко, Дмитро Біляєв, Олексій Комаровський

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply