Сосиска, сарделька і тушонка

Автор – депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

«А, що так можна було?», – популярний мем, який сьогодні як ніколи доречний. Два місяці підряд у дітей запихають сосиски і тушонку, тож,  думаю,  після викладеного, у вас самих з’явиться бажання запхнути цю курятину комусь в одне місце.

А тепер до фактажу.

Після кількох невдалих спроб завести свої компанії та бунту батьків, броварська освіта почала латати дірки: у терміновому порядку оголосили закупівлю м’ясних продуктів. Відбулася вона гладко: знову прийшли  всі свої та розіграли між собою тендер. Загальна сума  – 1 млн грн. Купили сосисок за ціною 108 грн за кг, сардельок  –  104 грн  та тушкованої курятини – 54 грн за банку 0,5 кг.

Нормальна ціна для продукції! Але…

Після батьків уже не витримали працівники садочків і прислали мені фото курятини, точніше холодцю, де частка м’яса ледве дотягує до половини. Як прокоментували останні, «бачили все,  але такого – ніколи. Ми не можемо забезпечити повноцінний раціон дітей, тому що нам просто не привозять нормальної продукції. Завідуючі мовчать, решту – залякують. Усіх тримають у «єжових рукавицях».

А що ж не так?

Навіть перед обличчям катастрофи управління освіти не втрималося заробити собі «копійку». Ціну банки тушкованої курятини  того ж виробника я знайшов у Інтернеті. Увага, без емоцій і матюків – 22 грн. Мені навіть страшно уявити, що туди кладуть!

І, зверніть увагу, весь цей банкет за наш із вами рахунок.

Згідно з договором, курятини поставлять 10 тис. банок за ціною  54.50 грн  за банку всього на суму 545 тис. грн. А реальна закупівельна ціна – 22.55 грн. Взяли і вкрали 300 тис. грн – уміють ділити і віднімати!

Ну а ось і наш герой  – ТОВ НВП «Продагроком» зі статутним фондом аж в 3200 грн і «підмоченою» репутацією.

Але головні факти, які ми перевіряємо, ще попереду. Тож чекайте повноцінне розслідування і готуйте вила.

Чому з раціону дітей зникли м’ясні, рибні і сирні продукти можна прочитати ТУТ. А якщо коротко, б’ються за контроль  над майже 30-ти мільйонною закупівлею.

Підписуйтеся на мій блог у ФБ, щоб отримувати найсвіжішу і найактуальнішу інформацію.

P.S. Після нашого відвідування управління освіти, постачальниця  замінила виробника тушкованої курятини на ще «більш» якіснішого.  Прочитати відгуки можна ТУТ.

Позиція начальника юридичного управління просто приголомшила. «Перевіряти і зважувати вміст тушонки – не моя компетенція, пишіть звернення до Держпродслужби». Хоча моє звернення вони вивчали майже тиждень і організувати спільну перевірки не було проблемою. Чому – гадаю, відповідь очевидна.

#корупціявброварах

Про Автора

Leave A Reply