Спецвідділ по контролю за благоустроєм Броварів відзвітувався про боротьбу з МАФами

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За січень поточного року працівники броварського спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста у співпраці з КП «Бровари-благоустрій» на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки начальника Олегом Єжаковим демонтували тимчасові споруди за адресами: вул. Лагунової, буд. 5, 10, вул. Гагаріна, 2, вул. Енгельса, 10 (там знаходились незаконно встановлені кіоски). Про це інформує офіційний сайт Броварської міської ради.

Сповіщається, що підприємці, після вручення необхідних приписів, самі демонтували самовільно встановлені об’єкти за адресами: парк «Перемога» (комплекс для розміщення човнів та катамаранів), вул. Осипова, 77, вул. Возз’єднання, 4, («Купави» та автомобілі для торгівлі), вул. Короленка, 54, вул. Возз’єднання, 4, вул. Грушевського, 15, бульв. Незалежності, 21, вул. Олімпійська, буд. 1, 6, вул. Черняховського, 17, вул. Возз’єднання, 4, вул. Грушевського, 15 (павільйони, тимчасові торговельні споруди).

За інформацією спецвідділу, проводяться щоденні перевірки на предмет виявлення стихійної торгівлі по вул. Возз’єднання, 4 (біля ринку ТОВ «Нива»), бульв. Незалежності, буд. 6, 11, 15-17. Для запобігання торгівлі у невстановлених місцях вилучено лотки та столи по бульв. Незалежності, буд. 6, 11, вул. Возз’єднання, 4.

Також проведено обстеження вулиць для контролю прибирання торговцями льоду та снігу на прилеглих територіях. Фізособам-підприємцям, власникам магазинів та інших установ вручено 36 приписів щодо прибирання територій, своєчасного посипання вулиць піско-соляною сумішшю.

Обстежено прибудинкові території ЖЕКів № 1, № 2, № 3, № 4, №5 щодо прибирання снігу та льоду, ЖЕКам № 1, № 4, № 5 вручено приписи.

Діє спеціальна робоча група щодо перевірки автогазозаправних станцій та пунктів за адресами: вул. Кутузова, 131, вул. Київська, 1а, бульв. Незалежності, 33, вул. Красовського, 20.

За січень 2016 року КП «Броваритепловодоенергія» видало 4 дозволи на порушення об’єктів благоустрою. Це пов’язане, як інформує міська рада, з порушенням об’єктів зеленого господарства та розриттям дорожнього покриття вулиці.

Також працівники спецвідділу контролю видали 71 припис за порушення Правил благоустрою міста Бровари.

Поділіться.

Коментарі закриті.