Спецвідділ з контролю за благоустроєм може штрафувати за торгівлю алкоголем

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Спеціальний відділ з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста віднині буде стягувати адміністративні штрафи з підприємців, що володіють МАФами, де торгуватимуть спиртним. У даному випадку йдеться про МАФи площею менше 20 кв. метрів.

Таке рішення прийняв виконком на своєму засіданні 4 жовтня. Напередодні спецівідділ з контролю за благоустроєм, який очолює в. о. начальника Олег Єжаков, роздав підприємцям листи-попередження про проведення перевірок щодо торгівлі спиртними напоями.

Проти цього рішення виступив місцевий підприємець і колишній депутат міської ради Авксентій Гранат. Він повідомив про скарги броварських підприємців, мовляв, «листи щастя» юридично неправильно оформлені. Щодо належного оформлення попереджень про перевірки поцікавився і депутат Сергій Батюк.

Відзначимо, що міський голова Ігор Сапожко та його заступник Григорій Голубовський запитали — чому Авксентій Гранат так захищає підприємців та чому (з його слів) підприємці скаржаться саме йому? Гранат зазначив, що два місяці тому його обрали головою спілки малих підприємців Броварів. Ці слова Сапожко і Голубовський зустріли мало не сміхом.

У підсумку, спецвідділ з контролю за благоустроєм отримав повноваження штрафувати МАФи, які торгуватимуть алкоголем.

Поділіться.

Залиште відповідь