Спочатку гроші, потім — звіт: депутати виділили ще 780 тисяч на «Оздоровчо-реабілітаційний центр»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська міська рада ухвалила рішення про часткове фінансування КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр». А саме: про виділення 780 тис. грн. до 1 вересня 2017 р.

За цей період за протокольними дорученнями робочої групи з питань діяльності КП «ОРЦ» та бюджетної комісії керівник підприємства має надати «бізнес-план», а міська рада має організувати проведення фінансового та енергетичного аудиту. За підсумками інформації від керівника КП та аудитів буде далі вирішуватися подальша доля фінансування ОРЦ.

Під час розгляду питання з доповіддю виступила голова робочої групи з діяльності КП ОРЦ Ірина Веремчук.

Аналізуючи роботу тимчасової комісії, пані Веремчук нагадала про розслідування та вивчення документації, що проводила робоча група, про результати, які засвідчили про невідповідність у цифрах документації, зокрема, щодо сплати податків.

Комісія з вивчення діяльності КП ОРЦ проробила велику роботу.

Депутат нагадала, що від початку від керівника комунального підприємства протокольними дорученнями вимагали надати пропозиції по розвитку підприємства, оптимізації витрат та доходів (якщо бути точним — від 25 червня 2016 р.)

Підсумовуючи виступ, депутат Веремчук наголосила, що робоча група за своєю ініціативою, надала пропозиції по інформаційній та рекламній кампанії про діяльність підприємства та по заповненню басейну учнями навчальних закладів міста, але ці пропозиції не були керівником КП ОРЦ Оленою Семенюк враховані.

Зазначимо, що при обговоренні питання, до дискусії долучалися депутати, секретар міської ради та міський голова, а ось якогось виступу чи реплік з боку самого керівника КП Олени Семенюк не було.

Міський голова Ігор Сапожко виправдовував великі витратами та мільйоні запити з боку КП, підвищенням цін на необхідне обладнання для функціонування басейну та підвищенням мінімальної заробітної плати. На мінімальні витрати та заробітну плату, як вияснилося, необхідно 780 тис. грн. Але попри наполягання членів робочої групи та бюджетної комісії депутатів Олега Берестового, Вадима Мутила, Ірини Веремчук та кількох інших, документального підтвердження цієї суми так і не було надано.

Також депутати наголосили на неприпустимості перекручування фактів при озвученні міським головою рішень постійних депутатських комісій, коли комісії не ухвалюють рішень, а озвучується, що надходять рекомендації підтримати той чи інший проект.

Попри аргументацію окремих членів робочої групи та опозиційних депутатів про неприпустимість виділення коштів «під керівника», який не показує ефективну роботу, міський голова поставив на голосування проект про виділення 780 тис. грн. до 1 вересня.

Від Олени Семенюк вимагають бізнес-плану від червня 2016 року.

За рішення проголосували міський голова та 24 депутати:

«за» — Сапожко, Бабич, Мельник, Лемпіцький, Оксютенко, Тоцька, Сенько, Темченко, Скотніков, Чаюн, Крилова, Семенов, Бойко, Шевчук, Андрієвський, Коваленко, Кочубей, Бєльський, Тютюнник, Дудко, Чередник, Лопатюк, Зінченко, Білокінь;

«проти» — Мутило, Іллюхін, Берестовий;

«утримався» — Кулініч, Іваненко, Черепейнік, Веремчук, Опалько, Батюк, Негода;

Не голосував — Здоровець;

Відсутні — Гредунов, Саук;

Робоча група має зібратися 22 травня, а до вересня має відбутися фінансовий та енергетичний аудит КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр».

Поділіться.

Залиште відповідь